Prodlužovací návlek na penis Adon

Zachráň si sebevědomí se super prodlužovacím návlekem Adon a zvětši si svou chloubu o 5-6 cm! Jeho výrazné výstupky navíc zajistí nejenom tvůj, ale i orgasmus tvé partnerky. Návlek je z měkké gumy, elastický a odolný vůči vodě, takže s ním nepotřebuješ být nenápadný. Použij ho maximálně 30 minut, po opakovaném použití vyčkej aspoň hodinu. S Adonem si užijete žhavé chvíle!

399 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Chceš mít větší penis? Žádný problém! S prodlužovacím návlekem Adon můžeš svou chloubu prodloužit až o 5-6 cm! A co víc, díky výstupkům na návleku bude sex ještě víc vzrušující. Tyto výstupky totiž stimulují vagínu a způsobí, že se stane citlivější. Takže ať už jsi zkušený nebo ne, s návlekem Adon si užiješ spoustu žhavých chvilek.

Ještě se však podíváme na vlastnosti tohoto krásného kousku erotického sortimentu. Návlek je vyroben z měkké gumy, takže se dobře nasazuje. Výstupky jsou výrazné, ale poddajné, což v průběhu stimulace působí velmi příjemně a vzrušující. Návlek se díky své elasticitě skvěle hodí jakémukoli penisu, takže si ho mohou nasadit i pánové s větším průměrem.

Nyní pojďme k funkcím a tomu, co s návlekem Adon jdou. Ideální doba použití se pohybuje kolem 30 minut, ale mezi opakovaným použitím doporučujeme vyčkat aspoň 60 minut, aby nedošlo ke zhoršení prokrvení penisu. Jak na údržbu? Velmi jednoduše! Návlek opláchni pod tekoucí vodou – materiál je totiž voděodolný.

A co mě na tomto produktu zaujalo? Určitě jeho výrazné výstupky, které jsou při sexu příjemné a vzrušující. Navíc, díky nim se žena snadněji vzruší a orgasmus je něco, co bude mít nezapomenutelné. Trochu nás mrzí, že na dolním okraji návleku jsou vidět drobné nedokonalosti, které se však nezaměřují na kvalitu výsledného produktu. Takže jestli hledáš něco, co ti pomůže být v posteli o krok napřed, Adon je to, co hledáš!

Výhody

  • Prodlužovací návlek na penis Adon vám umožní stát se opravdovým hřebcem v ložnici díky jeho schopnosti prodloužit váš penis.
  • Navíc si můžete užít intenzivní stimulaci s 3 výraznými výstupky, které vám zajistí nevídané potěšení.
  • Díky hebkému a měkkému materiálu, který se dokonale přizpůsobuje vašemu tělu, se budete cítit velmi pohodlně.
  • Elastický materiál navíc zaručí, že návlek skvěle padne jakémukoliv penisu.
  • A to nejlepší na konec – návlek je voděodolný, což zajišťuje snadnou údržbu a čistotu.
  • Nevýhoda je, že bez penisu si s ním moc neužijete.

Nevýhody

  • Občas se stane, že spodní okraj má pár nechtěných chyb, ale to určitě neubírá na zábavě!.

Další informace

Barva

Šedá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Návlek na penis

Provedení pomůcky

S výstupky na stimulaci partnera

Co dráždit

Penis

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Celková délka

15,8 cm

Minimální průměr

2,8 cm

Maximální průměr

3 cm