Podtlaková sada na bradavky a klitoris Bulbs

Tato podtlaková sada na bradavky a klitoris je tou nejlepší věcí, kterou jsem kdy vyzkoušela! S malými baňkami a pumpičkami se dá snadno regulovat síla podtlaku. Bradavky a klitoris se stávají mnohem citlivějšími, a to i po použití. Určitě stojí za vyzkoušení!

489 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tento produkt je prostě úžasný! Podtlaková sada na bradavky a klitoris vypadá jako malé baňky s pumpičkami a gumovými kroužky, kterými se dají regulovat síly podtlaku. Baňky jsou dostatečně malé a diskrétní, aby se daly snadno schovat a přinést s sebou kdykoliv a kdekoliv.

Funkce tohoto produktu jsou zcela neuvěřitelné! Stačí jen trocha podtlaku a bradavky se krásně napnou a stávají se mnohem citlivějšími. A co klitoris? Ten reaguje na podtlak ještě více! V balení jsou dvě pumpičky různých velikostí a osm různých gumových kroužků, aby si každý mohl najít svou ideální kombinaci.

Jak použít této krásné pomůcky? Předem si bradavku nebo klitoris rozehřejte jazykem, což vám určitě rád pomůže vašej partner. Potom místečko olízněte nebo namažte gelem a přiložte na něj baňku. Balónek můžete zmáčknout trochu nebo úplně a tím regulovat sílu podtlaku. Nejdříve vzdy zkuste raději méně a postupně zvyšujte. Lze tedy snadno dokončit nabíjení vašeho těla a krýt citlivé místečko.

Co mě nejvíce zaujalo na tomto produktu je, že po sundání baňky zůstává bradavka citlivější a naběhne. Takže produkt nejenomže nabízí úžasný pocit při používání, ale také zlepšení citlivosti a popudů po použití.

Někdy se věci zdají být příliš dobré, aby byly pravdivé, ale tuto podtlakovou sadu na bradavky a klitoris jsem samozřejmě vyzkoušela a nemohu už čekat, až ho budu moci znovu použít.

Výhody

 • Popis produktu:

  Pokud hledáte podtlakovou sadu na bradavky a klitoris, máme pro vás tu správnou volbu.

 • Tyto sady jsou snadno nasazovatelné a navíc jsou dodávány s dvěma pumpičkami různých velikostí a 2 kroužky, takže si můžete vybrat, která velikost a tlak vám nejvíce vyhovuje.
 • Navíc jsou k dispozici za super cenu, která nezruinuje vaši peněženku.
 • Nevýhoda:

  Jediná nevýhoda této podtlakové sady je, že pokud ji použijete příliš dlouhou dobu, může dojít ke zkratu citlivosti v této oblasti.

 • Dobrou zprávou však je, že pokud se budete řídit návodem k použití, nemusíte mít s tímto problémem žádné problémy.

Nevýhody

 • Vyšší podtlak může být trochu nepříjemný, ale netřeba se bát – účinky se dají kdykoliv snížit.
 • Stačí si jenom začít s menším podtlakem a postupně si zvykat na větší „obočí“!.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Mini

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Orální stimulace bradavek

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Prsa, bradavky

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Stimulace prsou

Celková délka

8,9 cm

Minimální průměr

0,5 cm

Maximální průměr

3,5 cm