Podtlaková sada Green Vacuum

Potřebujete novou erotickou hračku? Podtlaková sada Green Vacuum je tady pro vás! S její pomůckou si můžete užít spoustu hrátek a to i na dalších částech těla. Díky své voděodolnosti se i snadno čistí. Pokud hledáte zábavu, tuto pomůcku si určitě zamilujete!

789 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Podtlaková sada Green Vacuum je jedním z nejoblíbenějších produktů v našem e-shopu. Po letech své existence si získala tisíce spokojených zákazníků. Když jí poprvé uvidíte, bude vás okouzlovat svým vzhledem. Pomůcka je vyrobena z pevného a odolného plastu a může zvládnout silné podtlakové sání.

Tento produkt je určen pro raffinované hrátky a je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené experimentátory. Díky silnému a regulovatelnému výkonu pumpy můžete dosáhnout i červených, bolestivých cucfleků, což potěší zejména milovníky BDSM hrátek. S touto sadou si můžete užít spoustu zábavy díky 6 různě velkým kalíškům, které můžete přitisknout na bradavky, klitoris, varlata, stehna a další erotogenní zóny.

Každý kalíšek má vyjímatelný zelený nebo červený váleček s kovovým zakončením, který slouží jako pojistka před vystavením těla nadměrnému podtlaku. Zároveň funguje jako stimulátor, který zevnitř tlačí na vybranou část těla.

Podtlaková sada Green Vacuum je voděodolná, takže ji můžete snadno očistit po každém použití. Doporučujeme ji důkladně umýt mýdlem a ošetřit dezinfekcí na erotické pomůcky. Nejen v rámci předehry se tímto produktem určitě pobavíte, ale můžete si s ním dopřát třeba relaxační baňkování zad nebo stehen po náročném dni v práci.

Co nás na tomto produktu nejvíce zaujalo, je skutečnost, že baňky drží i po odpojení od pumpy. Jen drobné škrábance na výrobku jsou malým nedostatkem, ale pochází už od výrobce a na funkčnosti se to nijak neprojevuje. Pokud hledáte zábavnou a užitečnou erotickou pomůcku, podtlaková sada Green Vacuum je pro vás tou pravou volbou.

Výhody

  • Stačí pár vteřin a vypořádat se s nečekaným křečovým pochodem? S Podtlakovou sadou Green Vacuum už to nebude problém! Kromě silného podtlaku nabízí i odolnost proti nástrahám divočiny a zvládne i předehru i relaxaci.
  • Navíc 6 ks různě velkých baněk umožní vysázet různorodé rychlé a jednoduché techniky.
  • Pokud se vám baňky zvedají či padají – nebojte se, i po odpojení od pumpy drží fest.
  • Snadná údržba díky voděodolné úpravě.
  • Nevýhoda: Vždy prozatímní výsledky, nikdy ne výsledek definitivní.

Nevýhody

  • Holt to nejde jen tak.
  • Jak bychom mohli přepsat tohle „Drobné rýhy na povrchu“ aby to bylo kreativní a zábavné? Hmmm, co třeba: „Ale pozor broučci a virům! Drobné rýhy na povrchu jsou jako malé jeskyně, kam se může schovat neplechy a neplechy se tam snadno množí jako na slunci pivačky kála.
  • No, celkem nám to šlo, ne?.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Stimulace prsou

Minimální průměr

3,5 cm

Maximální průměr

6,5 cm