Pjur lubrikační gel Woman Bodyglide (30 ml)

Pjur Women Bodyglide je neodolatelný silikonový lubrikant pro okouzlující dámy, kteří hledají kvalitní produkt pro nezapomenutelné intimitní chvíle. Bez konzervantů, olejů a tuků, tento hypoalergenní gel klouže jako maratonista na ledové dráze, perfektně kompatibilní s latexovými kondomy a miluje intimní masáže. Takže co vy na to? Přidejte si Pjur Women Bodyglide do kosmetické tašky a zážitky z intimity budou nezapomenutelné!

159 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Pjur Women Bodyglide je silikonový lubrikant speciálně navržen pro ženy. Krom kompaktního balení o velikosti 30 ml, které se vejde do každé kosmetické tašky, má tento gel ještě spoustu dalších skvělých vlastností.

Lubrikant neobsahuje žádné konzervanty, oleje ani tuky, takže si můžete být jisté, že se s vaším tělem zachází šetrně a přirozeně. Jeho hypoalergenní složení je navíc velmi jemné a příjemné na dotek.

Kromě toho, že tenhle lubrikant parádně klouže, nelepí se a prakticky nezasychá, má také mnoho dalších využití. Díky silikonové bázi můžete vychutnat i erotickou masáž celého těla. A ani nemusíte mít obavy z toho, že by se gel cokoli nepěkně lepil.

Ale to není všechno, co na tomhle produktu milujeme. Lubrikant se totiž pyšní skvělou kvalitou a není testovaný na zvířatech, což ocení každý milovník nature-friendly přístupu. Bohužel se ale nedoporučuje používat ho s erotickými hračkami, kterým by mohl ublížit. Na druhou stranu je ale perfektně kompatibilní se všemi latexovými kondomy.

I když se nám nelíbí, že se gel hůře smývá z pokožky a ložního prádla, celkově nás především nadchl jeho skvělá kluznost a šetrné složení. Prostě dokonalá volba pro každou ženu, která si chce užít erotické hračky nebo jen tak si pohrát s partnerem.

Výhody

 • Tento lubrikační gel je ideální pro citlivé ženy, jelikož má šetrné složení.
 • Klouže velmi dlouho a téměř nezasychá, takže můžete být v klidu a užívat si bez přerušení.
 • Navíc se nežmolkuje, což ho dělá skvělým i na masáž.
 • Je vhodný pro ženy po porodu nebo při menopauze a nezpůsobuje žádné poškození latexových kondomů.
 • Značka PJUR je osvědčeným výrobcem a navíc se jedná o produkt, který není testovaný na zvířatech.
 • Navíc s objemem pouhých 30 ml se jedná o praktické cestovní balení.
 • Jedinou nevýhodou může být cena, která se může zdát vyšší ve srovnání s jinými lubrikačními gely, ale díky kvalitě a účinnosti to stojí za to.

Nevýhody

 • Hračky z křehkého silikonu nejsou tím správným partnerem pro tento lubrikační gel, a navíc se i hůře z něj vymýtá.
 • Tak to člověka mrzí.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Mini

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Provedení pomůcky

Veganské

Co dráždit

Bod G

Voděodolnost

Není

Gel, olej účel

Vaginální

Gel, olej báze

Silikonová

Nositelné

Ne

Hmotnost

0,03 Kg