Pjur lubrikační gel ANALyse me! (100 ml)

S Pjur ANALyse me! se podíváte na lubrikační gel na vodní bázi s hladkou a světlou strukturou, která by seděla na jakémkoli kosmetickém pultu. Je to skvělý pomocník pro anální sex a pomůcky, který klouže bez lepení a snadno se používá. Jde o účinný a spolehlivý produkt, který nás baví, protože umožňuje zdlouhavé a smyslné hrátky.

349 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Pjur ANALyse me! je výjimečný lubrikační prostředek na vodní bázi, který je připraven speciálně pro anální styk. Jakmile se podíváte na tohle velmi kvalitní korpus gelu, rozeznáte hladkou a světlou strukturu, která by seděla na jakémkoli kosmetickém pultu.

Funguje bezchybně necelé 100%. Tento gel zlepšuje viskozitu díky speciálním látce obsažené v hyaluronové kyselině. Pohlcuje také vlhkost, což zajišťuje řízení chlazení v anální oblasti. Jde o skvělý produkt pro použití s erotickými pomůckami, jako jsou anální pomůcky, což je nejlepší. Pokud chcete trochu stimulovat bradavky, můžete ho využít při krátké masáži těla.

Jedna z nejimpozantnějších věcí na tomto produktu je jeho schopnost klouzat bez lepení. Jeho vodní báze se nesuší moc rychle, takže si můžete užít zdlouhavé a smyslné hrátky. Kromě toho je tento produkt také skvělým pomocníkem, pokud se rozhodnete použít anální znecitlivující sprej Pjur ANALyse me!. Ačkoliv má vyšší cenu, stojí to určitě za to.

Celkově vzato je Pjur ANALyse me! velmi účinný a spolehlivý lubrikační gel na vodní bázi, který je speciálně navržen pro anální sex a pomůcky. Baví nás jeho schopnost klouzat bez lepení a snadné použití, a to je důvod, proč se k němu rádi vrátíme.

Výhody

 • Tento skvělý lubrikační gel s názvem ANALyse me! se určitě stane vaším nejlepším kamarádem při všech vašich intenzivních a náročných hrátkách.
 • Jedna z jeho největších výhod je to, že nezasychá a využijete ho tedy mnohem déle.
 • Navíc vám poskytne dokonalý kluz a skoro vůbec nelepí, což zaručuje bezproblémovou zábavu.
 • Tento německý výrobek je vhodný pro použití s kondomy a latexovými doplňky a jeho kvalita je naprosto špičková.
 • Pokud bychom měli uvést nevýhodu, asi by to bylo to, že se jedná o produkt určený pouze pro anální použití.

Nevýhody

 • Tenhle lubrikační gel je jako zlatý důl, ale dost bouchli do ceny.
 • Taky bychom si ho chtěli užít, ale proč nám vždycky musí cpát dražší věci?
  – Sehnat takovýhle luxusní gel za rozumnou cenu je jako hledat jehlu v kupce sena.
 • Nemáme na to tolik peněz, i když bychom si vážně chtěli zlepšit svůj anální život.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Co dráždit

Hráz

Gel, olej účel

Anální

Gel, olej báze

Vodní

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,12 Kg