Pás cudnosti Metal Prison

Chcete zažít BDSM hrátky jako profesionál? Pás cudnosti Metal Prison dokonale splní vaše očekávání. Tento kovový glorifikátor se zaměřuje na silnější orgasmus a pocit naprosté odevzdanosti. Klec je ideální pro tvrdé i lehké BDSM praktiky a doporučuje se jak zkušeným otrokům, tak i zvědavým vanilkám. Nezapomenutelný zážitek čeká na vás!

1 499 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Pás cudnosti Metal Prison je naprosto výjimečná erotická pomůcka, která zaujme každého milovníka BDSM hrátek. Tento kovový glorifikátor se zaměřuje především na submisivní muže, kteří touží po silnějším orgasmu a pocitu naprosté odevzdanosti. Klec je perfektní pro lehké i tvrdé BDSM praktiky a doporučujeme ji jak zkušeným otrokům, tak i zvědavým vanilkám.

Anatomický tvar klece dobře sedí a pohodlně se nosí. Klec nenarušuje běžné denní aktivity jako nákupy v obchodním centru nebo procházky parkem. Pomocí bederních popruhů klec nesjíždí z penisu, takže se muži mohou podrobit zkoušce poslušnosti i na veřejnosti.

Při prvním nasazení klece je potřeba cvik a trocha lubrikantu, ale zvládne to každý. Klec se skládá z kovového kroužku, který se provlékne pod varlata, a kovové klece, která se nasadí na penis. Klec se uzamkne visacím zámkem, který odemkne jen dominantní polovička.

Kvalitní nerezová ocel pomůcky nabízí hned několik výhod. Kov příjemně chladí a oceníte ji při tvrdých BDSM praktikách. Klec má také praktický otvor ve špičce, takže se hodí k pissing hrátkám nebo zavedení dilatátoru. Pás cudnosti Metal Prison se díky své vodotěsné úpravě může nosit několik dní v kuse.

Na pomůcku si zvládnete zvyknout, ale výhodu si neuvěřitelně užijí muži s průměrnou velikostí penisu. Produkt je vybaven jedním kroužkem s vnitřním průměrem 4,5 cm, takže na velkých penisu a varlatech klec nenosíte.

Co se mě na této hračce zvláště líbí? Určitě vzhled, to je paráda na první pohled. Ale hlavně mě zaujalo, že klec má také praktický otvor pro množství dalších BDSM a klinik praktik. Pokud hledáte něco netradičního a chcete maximální odevzdání, zvažte Metal Prison.

Výhody

 • Pás cudnosti Metal Prison je nejen skvělým pomocníkem pro omezování pohybu v posteli, ale také perfektním doplňkem pro milování se svým partnerem v rámci BDSM hrátek.
 • Je vyroben z příjemného koženkového materiálu, který si oblíbí každý.
 • Ať už se chystáte na ložnici nebo na BDSM párty, vždy budete mít svůj Pás cudnosti Metal Prison po ruce.
 • Anatomický tvar je navržen tak, aby pevně držel a zamezil nechtěnému pohybu.
 • Zapínání na zámek zajistí jen dominant, takže budete mít jistotu, že se vám nic nestane bez vašeho svolení.
 • A hurá do vody! Díky vodotěsné úpravě si můžete užít spoustu zábavy i za mokra.
 • A jedinou nevýhodu tohoto skvělého produktu je to, že po odemčení se můžete tak okoukat, že budete chtít pás nosit pořád!.

Nevýhody

 • Bohužel, tato kovová klec na penis není pro každého, kdo se snaží udržet svou sexualitu pod kontrolou, kvůli relativně vyšší ceně.
 • Pokud jsi v oblasti svého pánského kloubu na větší straně, budeš mít s touto klecí obtíže, jelikož není dostatečně široká pro prostor, který potřebuješ.

Další informace

Barva

Stříbrná

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Vinyl

Praktiky

Pissing

Druh pomůcky

CBT

Provedení pomůcky

Vodotěsná

Co dráždit

Hráz

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ano

Situace

Zaškrcení varlat

Hmotnost

0,26 Kg

Celková délka

12 cm

Minimální průměr

3,5 cm

Maximální průměr

4,5 cm