Návlek na penis s výstupky Rocky

Přineste do vaší ložnice nový rozměr intimity s tímto fantastickým gelovým návlekem na penis. S měkkými výstupky pro citlivou sliznici vagíny vám pomůže vydržet déle a přidá novou úroveň vzrušení do vašeho milostného života. A nejlepší věc je, že je to cenově dostupné řešení pro každého. Tak co čekáte, pořiďte si to hned teď a uvidíte, jak bude vaše partnerka spokojená!

369 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Pokud hledáte novou výzvu do ložnice, máme pro vás fantastický produkt. Jedná se o gelový návlek na penis, který je vyroben z poddajného, jemného materiálu. Tento transparentní kousek je opatřen měkkými výstupky na vnější straně, aby dráždil citlivou sliznici vagíny. Tento výrobek je jedinečný v tom, že má více výstupků než jiné podobné návleky.

Kromě toho má tento návlek další užitečné funkce. Při použití vám umožní vydržet déle v posteli, podobně jako kondom. Díky tomuto návleku se sníží citlivost na penisu, což vám pomůže oddálit ejakulaci. Nebojte se, tento návlek nelze zaměnit s kondomem, takže vám nedokáže poskytnout tolik ochrany proti těhotenství nebo pohlavně přenosným nemocem.

Jediné, co byste mohli na tomto produktu zlepšit, by byl anatomický tvar pro pohodlnější nasazení. Je lepší nasadit návlek na penis o kousek menší než konec penisu. První nasazení může být trochu náročné, ale posléze by to již mělo být snadnější.

Co se týče dotazů na tento produkt, nejlepší odpovědí je, že gelový návlek se sice podobá kondomu, ale určitě na něj nelze spoléhat. S tím však nelze popřít jeho funkci, kterou je otupování vzrušení. Povrch návleku s výstupky hodně otupí vnímání muže a umožní tak vydržet déle. A pokud ho nasadíte s tlumivým gelem nebo znecitlivujícím sprejem, bude jeho účinek ještě výraznější.

Ohledně mazání je podobné jako u jiných erotických pomůcek. Je lepší použít lubrikační gel, aby vše klouzalo hezky a partnerka byla spokojená. Pokud nemáte gel, nestrasejte se, návleky nejsou lubrikované, ale jsou dostatečně elastické pro ejakulát.

S touto úžasnou erotickou pomůckou můžete zlepšit svůj sexuální život a přidat nový rozměr do vašeho intimního vášnivého vztahu. Co mě na produktu zaujalo nejvíce, je jeho cenová kategorie a samozřejmě měkké výstupky. Tak nebuďte váhaví a pořiďte si tento skvělý produkt co nejdříve!

Výhody

  • S návlekem na penis s výstupky Rocky si užijete intenzivní dráždění vašeho milostného nástroje! Navíc se Vám skvěle padne díky elasticité materiálu, který také zaručuje dlouhou životnost a kvalitu.
  • Návlek také slouží jako masturbační pomůcka, což je více než vítaný bonus.
  • A ne, nemusíte se bát neduhů – žádná nevýhoda nebyla nalezena!.

Nevýhody

  • Proboha, z toho materiálu to vypadá, jako byste si měli strčit mrkvičku na penis.
  • Pokud by tyhle výstupky byly trochu měkčí, bylo by to určitě pohodlnější pro váš intimní život.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Návlek na penis

Provedení pomůcky

S výstupky na stimulaci partnera

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Masážní

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Celková délka

11,6 cm

Minimální průměr

2,3 cm

Maximální průměr

8 cm