Násada na masážní vibrátor Cock Teaser

Ponořte se do nevšedních zážitků s Cock Teaserem – návlekem na masážní vibrátor, který vám dá intenzivní dráždění žaludu a přináší dokonalou kombinaci kvality, funkce a designu. Užijte si nové zážitky při sexu a nechte se překvapit jeho flexibilitou a neuvěřitelnými možnostmi. Doporučujeme pro pány, kteří milují intenzitu a neobyčejný pocit sevření.

569 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Cock Teaser – návlek na masážní vibrátor, který vám dokáže dát neuvěřitelný zážitek. Když ho vezmete do ruky, víte hned, že tohle není jen tak ledajaký návlek. Je vyroben z kvalitního gumového materiálu, který je pevný a měkký zároveň. A to je teprve začátek!

Když si ho nasadíte, budete cítit, jak vás obepíná, ale zároveň se neškrtí ani nestahuje. Navíc má na sobě malé masážní výstupky, které rozkmitají při zapnutí vibrací a vy tak můžete užívat nevšední rozkoše. Je ideální pro pány, kteří milují intenzivní dráždění žaludu a pocit sevření.

Co všechno s ním můžete dělat? Na to asi sama odpověď tušíte. Můžete si s ním užívat sami, nebo jej použít spolu s partnerkou. A když už jej používáte s partnerem, určitě si ho dejte střídavě a nechejte se překvapit, jak moc dokáže tento návlek změnit vaše zážitky při sexu.

Co mne na Cock Teaseru zaujalo? Určitě jeho flexibilita. Materiál se snadno natáhne a návlek tak padne skvěle. A rozhodně mu nemůžu upřít, že dokáže dodat opravdový zážitek při sexu – nejenom „doplní“, ale skutečně přináší něco nového. Cock Teaser mi připadá jako ideální kombinace kvality, funkce a designu. Proto vám jej určitě doporučuji!

Výhody

  • Tento nástavec na masážní vibrátor Cock Teaser vás bude bavit nejen při sólových hrátkách, ale i při společných hrátkách s partnerem.
  • Je vyroben z kvalitního a pevného materiálu, který přesto zůstává pružný a přizpůsobí se vašim potřebám.
  • Díky výstupkům na nástavci budou vaše erotogenní zóny stimulovány ještě intenzivněji.
  • Jeho anatomický tvar také zajišťuje, že se bude dobře držet a uspokojí vás, ať už jste zarytým milovníkem sametových vibrací nebo nadšeným objevovatelem nových sexuálních poloh.
  • Nevýhodou může být, že nástavec nevyhovuje specifickým velikostním potřebám některých uživatelů.

Nevýhody

  • Takže máte Cock Teaser vibrátor a trápí vás údržba? No, vždyť to dá zabrat, že? Naštěstí vymyslet, jak si vibrátor udržovat v čistotě, není náročnější než zvládnout základní matematiku – stačí jen trošku snahy a logického uvažování! 😜.

Další informace

Barva

Průhledná

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Doplňky na masáž

Provedení pomůcky

Vibrační

Co dráždit

Žalud

Hmotnost

0,14 Kg

Minimální průměr

3,5 cm

Maximální průměr

9,5 cm