Nafukovací panna Trans Doll Gia

Pokud hledáte neuvěřitelnou transsexuální divošku, která vám dokáže poskytnout uspokojení jak pro muže, tak pro ženy, máme pro vás skvělou zprávu! Gia je vybavena velkými prsy, funkcemi úst a zadečku a navíc má i realistický penis, který si s vámi rád zahraje. Pečlivě vytvořený autentický vzhled ji dělá dokonalou partnerkou pro jakoukoli příležitost. A když se něco stane a protrhnete ji, nebojte se – tři náhradní záplaty ji brzy postaví na nohy!

1 349 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Představujeme vám transsexuální divošku Gia, která toho zvládne opravdu hodně! S jejím výbavou si užijete uspokojení jak pro poslouchající strany, tak i pro ty, kteří jsou na opačné straně. Zároveň její vzhled dodává na autentičnosti – má kudrnaté blond vlasy a natištěný obličej.

Gia je vybavená velkými prsy s precizně tvarovanými bradavkami, které budou jistě potěšením pro milovníky plných tvarů. Navíc má k dispozici dva plně funkční otvory – ústa a zadeček, které jsou neustále připravené k ukojení nejdivočejších vášní. Nechybí ani realistický penis, který dokáže pořádně protáhnout všechny roztoužené dírky.

Díky pevnému PVC materiálu se Gia zvládne vypořádat i s největšími divočinami. Snadné nafukování a instalace penisu zajistí, že bude Gia okamžitě připravená k akci. Ani případné protržení Gie vás nemusí odradit – výrobce přidal do balení tři náhradní záplaty, takže si můžete s ní pořádně roztočit.

Co nás na Gii zaujalo nejvíce? Je to bezesporu její schopnost uspokojit obě pohlaví a navíc její autentický vzhled, díky němuž si budete připadat, jako byste měli opravdovou partnerku přímo u sebe. Gia je také skvělým originálním dárkem na rozlučku se svobodou, mejdan nebo narozeninovou oslavu – tahle holka nezkazí žádnou párty!

Výhody

 • Představujeme vám: nafukovací pannu Trans Doll Gia.
 • Její realistický obličej a blond vlasy vám připomínají dokonalou ženu, ale s tím rozdílem, že má také penis! Její velká prsa jsou k umačkání a má dva otvory pro vaše potěšení – ústa i zadeček.
 • A to není vše! K dispozici je také věrná kopie penisu – originální dildo, které vám umožní vystřídat zábavu a prozkoumat různé možnosti.
 • Navíc je vyrobena z odolného materiálu, takže zvládne divočinu.
 • Děláme všechno pro to, abyste měli ideální dárek pro sebe nebo svého partnera.
 • A pokud někde vznikne malá díra, nebojte se – jsou připraveny náhradní záplaty.
 • A jediná nevýhoda? Jakmile ji zkusíte, nebudete chtít od ní odejít!.

Nevýhody

 • Bohužel jsme bez úspěchu hledali nějaké nevýhody pro tuto fantastickou transsexuální nafukovací panenku Gia.
 • Měli jsme ale všeobecnou podezření, že bychom pouze zopakovali výhody, které jsou opravdu přepychové.
 • Takže asi již víte, že se nevyplatí škrtat z rozpočtu a pořádně si Gii užít!.

Další informace

Barva

Tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Nafukovací panna

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Nafukovací

Situace

Stimulace bodu G

Celková délka

155 cm