Nafukovací panna Sexy Sis Lacey

S tou touhou po exotické erotiky vám právě přišla na pomoc Sexy Sis Lacey. Tato čokoládová nafukovací panenka nabízí neotřelou polohu a hodně plná prsa s růžovými bradavkami, které rozhodně nejdou odolat. Můžete s ní experimentovat ve všech možných polohách a využít i její tři funkční otvory. Navíc je snadno a rychle nafouknete a vyfouknete podle potřeby. Užijte si exotickou, ale naprosto realistickou erotickou zkušenost, která vás rozpálí doběla.

699 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Toužíte po erotické zkušenosti s nádechem exotiky, která vás rozpálí doběla? Pokud ano, pak právě pro vás je tu čokoládová kráska Sexy Sis Lacey. Tato nafukovací panenka vám bude plnit vaše erotické fantazie s neobvyklou polohou, kterou má s jednou nohou nataženou a druhou pokrčenou v tzv. překážkovém sedu. Hrát si s ní můžete v leže, v sedě, ale i ve stoje.

Její plná prsa vás uchvátí a budete je chtít hladit a mačkat znovu a znovu. Růžové bradavky svádějí ke kroucení a líbání. Navíc, stvoření tohoto realistického vzhledu Sexy Sis Lacey vám umožní zapomenout na realitu a maximálně si užít.

Vodu miluje a tak s ní můžete jít třeba do bazénu, vany či vířivky. S třemi plně funkčními otvory v podobě vaginy, úst a análku si můžete dovolit ještě více polohových experimentů, ve kterých si užijete i ty nejdivočejší hrátky. A víte co je na tom nejlepší? Je to přímo k užití, rychle a snadno ji nafouknete a stejně rychle ji pak v případě potřeby vyfouknete.

Na této panence mě opravdu zaujala její netradiční poloha, která nabízí něco zcela jiného. Ty plné prsy a růžové bradavky rovněž dokáží rozpálit krev a pobudit smysly. Celkově, Sexy Sis Lacey je ideální volbou pro ty, kteří touží po exotické, ale naprosto realistické erotické zkušenosti.

Výhody

  • Přejmenovaný produkt Sexy Sis Lacey je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají nafukovací panenku s neobvyklým tvarem a velkými sexy prsy s bradavkami pro polohové experimenty.
  • Navíc díky vodotěsné úpravě se s ní můžete těšit i za vodou.
  • Pokud jde o otvory, obsahuje tři varianty – pusu, vagínu a anální otvor.
  • A pro snadné nafukování a vyfukování je ideální pro každého.
  • Nevýhoda by mohla být pouze pro ty, kteří nejsou fanoušky nafukovacích panenek – může být pro ně nepohodlné použití a uchování.

Nevýhody

  • Nafukovací panenka Sexy Sis Lacey nemá žádné nevýhody, jenom spoustu zábavy!.

Další informace

Barva

Tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Nafukovací panna

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Nafukovací

Celková délka

160 cm