Nafukovací panna Pamela

Užijte si nevšední zážitky s nafukovací pannou Pamela! S jejími nádherně tvarovanými prsy a třemi otvory pro vás máte neomezené možnosti vyzkoušet nové věci. Buďte něžní nebo se pohrajte, s ní je všechno možné. Navíc, s touhle panenkou budete mít vždy společnici na večery. Nezapomeňte používat lubrikační gel a Pamela bude sloužit jako dokonalá zábava pro vás i vašeho partnera.

799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Máme tady něco pro všechny chlapy, kteří si rádi užívají – nafukovací pannu Pamela! Vypadá sice jinak než ta naše slavná plavčice z plážových filmů, ale určitě se s ní dá spoustu věcí zažít. Pamela má blond vlasy a nádherně tvarovaná prsa, která vás určitě zaujmou!

Funkce tohoto předmětu jsou jasné – Pamela se rozloží na postel nebo jiné ploché místo a můžete si s ní užívat jak jen chcete. Má tři otvory – ústa, vagínu a zadeček, takže je pro každého něco. Ať už chcete být něžní a milovat ji, nebo se trochu víc pohrát, Pamela s vámi bude.

Musíme upozornit, že dobrým nápadem je používat s ní lubrikační gel, abyste si užili co nejvíc a nepoškodili ji. Pokud máte narozeniny a hledáte něco nevšedního, kdo by si s vámi trochu zahrál po večerech, Pamela je skvělá volba! Samozřejmě, můžete si ji užít i s partnerkou nebo partnerem, pokud je to vaše věc.

Co se týká mě, nepřekvapí, že mě na tomto produktu zaujala především jeho estetická stránka – ty prsa jsou prostě úžasné! Navíc, když už jsme u té tématiky, jsem uvědomili, že může být zajímavé s nafukovací pannou vyzkoušet něco nového a trochu si rozšířit obzory.

Výhody

  • Kdo by se nechtěl pobavit s Nafukovací pannou Pamelou? Tato kráska má hned tři otvory, které jsou připraveny na vaše potěšení – orální, vaginální a anální.
  • Její pravé vlasy jsou tak dokonalé, že se s nimi ani nepozná, že máte domácí zábavu.
  • Její obličej je tak plastický a detailní, že se budete cítit jako s opravdovou ženou.
  • A co teprve její tvarovaná prsa s bradavkami? Nebudete chtít odejít.
  • Jednou nevýhodou Nafukovací panny Pamy je to, že musíte mít silné plíce a výdrž, abyste ji naplnili vzduchem, druhou nevýhodou může být hlasitost (pro někoho méně vhodné).

Nevýhody

  • Nevýhoda vlasy jen zepředu je, že se může zdát, že Pamela je v permanentním středostavovském účesu a že celá její štěstí závisí na tom, zda si ji její majitelé nacpou do jednoho zákoutí nebo ji pustí do propadliště zapomnění.

Další informace

Barva

Tělová

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Nafukovací panna

Provedení pomůcky

Nafukovací

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Voděodolná

Typ hračky

Nafukovací

Celková délka

150 cm