MyStim vodivý lubrikační gel pro elektrosex s 23kt zlatem Gold Rush (250 ml)

Hodnocení 0 z 5

MyStim Gold Rush je vodivý lubrikační gel, který obsahuje drobné částečky zlata a je nejen ohromující na pohled, ale také výborný pro elektrostimulaci. S jahodovou vůní a chuťí je to ideální lubrikační gel pro milovníky luxusu a pro ty, kteří rádi experimentují se svým tělem. Soutěžte s hvězdami, a nechte své tělo zářit jako zlato!

499 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

MyStim Gold Rush je nepřehlédnutelný produkt, který se pyšní těmi nejvzácnějšími kovy – 23karátovým zlatem! Staňte se hvězdou svých vlastních sexuálních hrátek! Tento vodivý lubrikační gel obsahuje drobné částečky zlata, které nejenom vypadají ohromujícě, ale také výrazně posilují jeho vodivé účinky. Ocení ho především milovníci elektrostimulace, kteří si nechají zářit své tělo jako zlaté hvězdy na nebi.

Ale tento gel není jenom o vodivosti! Jeho tekutá konzistence se snadno roztírá a sám steče do každého záhybu, takže ho můžete použít i na silikonové erotické pomůcky. Co si však na něm nejvíce oblíbíte, je jeho neutrální vonná a chuťová charakteristika – jahoda! Vzhledem k tomu, že je založen na vodě, může se použít i s kondomy a dalšími latexovými doplňky nebo oblečením.

Na tomto vodivém gelu zlaté nitě nejsou posledním přídavným prvkem luxusního designu průsvitné lahvičky s černou pumpičkou. I když je pravda, že pumpička není právě nejšikovnější, tak to jeho neuvěřitelně krásné třpytivé zlaté částečky zcela vynahrazují.

Zjistili jsme, že vodivý lubrikační gel MyStim Gold Rush je nejen krásný, ale taky šetrný k pokožce, protože neobsahuje parabeny, tuky a glycerin. Může být také použit pro klasický vaginální nebo anální sex a jeho zlato posilní prožitky z vašich intimních hrátek. Je to produkt, který rozhodně stojí za to mít na svém nočním stolku!

Výhody

  • MyStim vodivý lubrikační gel s 23karátovým zlatem – Gold Rush (250ml) je naprosto dokonalý pro elektrosex – díky svému obsahu zlata zvyšuje vodivost na maximum.
  • To ale není vše, co má tento produkt naší všechny milovníky sexu nabídnout.
  • Může být použit také pro vaginální i anální sex, má příjemnou vůni a neutrální chuť.
  • Svou řídkou konzistencí se dokonale dostane úplně všude, což při sexu určitě oceníte.
  • Navíc neobsahuje žádné tuky, parabeny ani glycerin, takže nemusíte mít obavy o své zdraví.
  • A když už jsme u výhod, tady je jeden bonus navíc – vodní báze, takže můžete používat kondomy i latexové pomůcky bez obav.
  • Jedinou nevýhodou, o které bychom mohli mluvit, je ten fakt, že se může zdát, že jste si koupili drahý štěpenec, i když výdaje za tento produkt určitě za to stojí.

Nevýhody

  • Pumpička přináší nepříjemnou nevýhodu horšího dávkování, jako když se pokoušíte pumpovat prázdný balón a nic se neprojeví, jen nekoordinované pohyby v naději na správnou velikost dávky.

Další informace

Barva

Průhledná

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

BDSM kosmetika

Co dráždit

Varlata

Gel, olej účel

Elektrogel

Gel, olej báze

Vodní