MyStim Rodeo kroužek pro elektrosex

MyStim Rodeo je elektrosexuální pomocník pro odvážné milovníky nových druhů sexuálních zážitků. S dvěma kroužky, které můžete umístit kolem penisu, varlat nebo dokonce v konečníku a vagíně, si dokážete přinést nekonečnou variabilitu a nové hudební dimenze, kde nadčasové elektro zvuky rozhodují o vašem potěšení. Ale pozor, zdraví je první, a pokud máte vážné srdeční problémy, umírněte elektrostimulaci.

869 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Dvojitý kroužek MyStim Rodeo je jako šikovný pomocník pro milovníky elektrosexu. Skládá se ze dvou kroužků, ve tvaru smyčky, které se napojí na elektrický zdroj (ten však není součástí balení). Velikost smyčky a intenzitu výbojů si můžete regulovat podle svých přání. Díky tomu můžete obepnout bradavky, penis nebo varlata a užívat si slastné i pronikavé pocity.

Ale pozor, než se do toho pustíte, elektrostimulaci byste měli umírnit v případě, že trpíte vážnými srdečními problémy. Stimuly by mohly narušit správné fungování kardiostimulátoru.

S dvojitým kroužkem MyStim Rodeo můžete mít zábavu kolem penisu, kořene, žaludu, varlat, prsou a dalších partií těla, dokonce i elektrickou sondu si můžete vsunout do konečníku a vagíny. Jak intenzivně si užijete elektrické výboje, záleží zcela na vás. S tímto produktem můžete vstoupit do nové hudební dimenze, kde rozhodují nadčasové elektro zvuky.

Co mě zaujalo na tomto produktu, je ta neuvěřitelná variabilita a nekonečné možnosti, jak si užít nové druhy erotických zážitků. Ale kde bych našel partnera, který by do toho šel s ním, to už nevím!

Výhody

  • Když si kupujete kroužky pro elektrosex od MyStim, můžete se těšit na skvělou výhodu – v balení najdete hned dva kroužky a zvolíte si ten, který vám bude sedět nejlépe.
  • Navíc jsou kroužky velmi snadno nasaditelné.
  • Ale pozor! Nezapomeňte, že elektrosex může být pro někoho příliš intenzivní a nevyhovovat všem preferencím.
  • Proto si pečlivě zvažte, zda je elektrosex pro vás tou správnou volbou.

Nevýhody

  • 1) Bez zdroje – bez jiskry elektrosexu! Musíte si dokoupit extra zdroj, ale za to dostanete výbušnější zážitek.
  • 2) Přídavné náklady – zaplatek za zdroj není součástí balení, ale bez ohledu na to, s Rodeo kroužkem Vám budou peníze vynaložené za něj rychle odpouštěny.
  • 3) Potřeba jiných příslušenství – aby vám kroužek plně sloužil, potřebujete také elektrody a gel, ale co je dobré, to stojí za to a Vaše kapsa se s tímto pěkně popere, protože zažijete nevšední okořenění svého sexuálního života!.

Další informace

Barva

Černá

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

CBT

Provedení pomůcky

Elektro stimulace

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Není

Nositelné

Ne

Typ hračky

Elektrostimulace

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Celková délka

20 cm