MyStim gel pro elektrosex Tensive (50 g)

Tensive gel je must-have pro všechny, kteří si chtějí užít ten nejlepší elektrosexuální zážitek. Jeho použití je klíčové pro hladkou elektrokondukci a bezbolestné zážitky. A kdo by nechtěl zažít tu nejzábavnější sexuální aktivitu bez bolesti? Pokud vyhovujete minimálním požadavkům pro elektrosex, neváhejte a přidejte Tensive gel ke své sbírce erotických pomůcek!

459 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tensive gel je produktem, který zajistí lepší adhezi při používání elektrosexuálních pomůcek. Jeho použití bude mít hlavní vliv na kůži a zajistí, že elektrokondukce bude probíhat hladce a bez komplikací. Gel doporučujeme k příslušenství Mystim, ale pokud máte jiné elektrosexuální pomůcky, určitě vám nebude chybět.

Funguje to tak, že ke každému generátoru impulsů Elektro sex Digital přidáváme velké balení Tensive gelu zdarma, ale pokud potřebujete více, můžete si zakoupit i menší balení. Pokud už jste zkusili elektrosex, víte, že správný gel může být rozdílem mezi příjemným zážitkem a nepříjemnou bolestí.

Máme ale jedno důležité upozornění: elektrosex není vhodný pro osoby s kardiostimulátory. Může dojít ke komplikacím spojeným s narušením činnosti strojku, což je samozřejmě velmi nežádoucí. Takže pokud nemáte kardiostimulátor a chcete vyzkoušet elektrosex, Tensive gel je docela zajímavou volbou.

Co nás na Tensive gelu zaujalo? No především jeho smyslný a moderní design, jako by se jednalo o krém na intimní partie. A takové věci prostě milujeme. A samozřejmě nás fascinovala jeho funkce, aniž by byl Tensive gel nutností, jeho použití zaručí pohodlí a plynulý průběh vašeho elektrosexuálního zážitku. Takže neváhejte a přidejte Tensive gel k vašim elektrosexuálním pomůckám, abyste si užili co nejvíce zábavy!

Výhody

  • Tentokrát Vám přinášíme produkt, který si oblíbíte, pokud milujete elektrosex! Stačí aplikovat MyStim gel pro elektrosex Tensive (50 g) a okamžitě pocítíte zvýšenou vodivost, což zvyšuje intenzitu vašeho zážitku.
  • Navíc elektrody lépe přilnou k vašemu tělu, což zaručuje ještě silnější pocit.
  • Nebojte se experimentovat a zkuste nový level této vzrušující technologie! Bohužel, ale porušení základních bezpečnostních pravidel může vést k zranění a nepříjemným pocitům, proto venujte pozornost návodu a nepřizpůsobujte si elektrody těžce dostupným místům.

Nevýhody

  • No tak to je vybalancovaná váha! Ano, tento vynikající produkt má sice vyšší cenu, ale když si uvědomíte, jak kvalitně a efektivně pracuje, tak vám to bude určitě stát za to.

Další informace

Barva

Průhledná

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

BDSM kosmetika

Co dráždit

Varlata

Gel, olej účel

Elektrogel

Gel, olej báze

Vodní

Hmotnost

0,05 Kg