Mírně tlumivý fistingový gel Long Fist Play (500 ml)

Hodnocení 0 z 5

Ponořte se do světa fistingového blaha a užijte si maximální zaplnění se speciálním lubrikantem Long Fist Play! S jeho univerzálností si užijete nezapomenutelné hrátky s partnerem či partnerkou bez obav z nedostatku lubrikantu. Hutná konzistence gelu a dlouhotrvající kluznost zaručí dokonalé prožitky, které si budete moci užít i jako začátečník. Navíc jeho neutrální aroma a ideální konzistence jsou vynikající pro různé materiály. Lubrikant sice patří mezi vyšší cenové kategorie, ale jistě stojí za to ho vyzkoušet!

599 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Long Fist Play je novinkou v naší nabídce fistingových lubrikantů! Tento parádní gel je vhodný především pro fistry, kteří se těší na pocit maximálního zaplnění a chtějí mít dostatečnou zásobu lubrikantu vždy po ruce. Je možné použít ho jak pro mělký, tak pro hluboký fisting a doporučujeme ho i začátečníkům, kteří si nevědí rady s výběrem lubrikantu.

Gel klouže výborně a je ideální pro rozkoš z hlubokého a maximálního zaplnění. Využijte jeho univerzálnost a užijte si kreativní hrátky s partnerem či partnerkou. Gel má hutnější konzistenci a vyniká dlouhotrvající kluzností, díky které se nemusíte bát, že by se vysušil.

Chcete-li si užít kvalitní fisting, je třeba se řídit základními pravidly, ať už jste začátečník nebo zkušený maniak. Hlavně nezapomínejte na opatrnost, trpělivost, důvěru a komunikaci s partnerem! Long Fist Play jemně znecitliví intimní partie, ale neztupí citlivost úplně, takže si můžete užít své pocity i začátečníci.

Co nás na Long Fist Play zaujalo? Zajímavé je jeho neutrální aroma, které neruší prožitek z intimních hrátek. Ocenili jsme i vynikající konzistenci, která nelepí a zůstává při penetraci hladká. Navíc hybridní báze je vhodná pro kombinaci s různými materiály. Lubrikant patří do vyšší cenové kategorie, ale jistě stojí za to vyzkoušet ho.

Výhody

 • Buď připraven na neuvěřitelný fisting s Mírně Tlumivým Fistingovým Gelem Long Fist Play! Toto velké balení vydrží mnoho použití, díky čemuž si svůj fisting můžeš užívat dýl než kdy předtím.
 • S mírně tlumivým efektem se naše látka chová jako opravdový kouzelník – příjemně zrelaxuješ a budeš se cítit úplně dobře.
 • S dlouhým klouzavým efektem téměř nezasychá, což z tohoto gela dělá pravého kamaráda pro vaginální i anální fisting.
 • Hybridní báze na vodě a silikonu znamená, že je skvělý pro vodní hry – klouže a klouže a klouže! S jemnou konzistencí, nestéká a nelepí a navíc se může ředit vodou a jinými fistingovými gely.
 • Neboj se o své kondomy, TPR a měkčené PVC materiály – neničíme nic! S nulou parfémovými složkami, jsi v bezpečí a můžeš si užívat fisting jako nikdy předtím.
 • Jedinou nevýhodu tohoto produktu může být to, že tolik neválíš svého fistera, protože s tímto gelem klouže tak dobře.

Nevýhody

 • Z toho, co jsem vyčetla, je zřejmé, že fistingový gel Long Fist Play není pro každého, protože jeho cena je trochu výš, než u levnějších variant na trhu.
 • Musíte si tedy přemýšlet, zda stojí za to utratit víc, aby se vám poté podařilo mít skvělý zážitek.
 • Navíc existuje malé riziko, že gel může naleptat silikonové hračky, což není úplně ideální.
 • Pokud však nenosíte silikonové pomůcky, je to skvělé řešení pro vaše fistingové potřeby.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Střední

Praktiky

Fisting

Druh pomůcky

Fisting gely a oleje

Provedení pomůcky

Na fisting

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Na fisting

Gel, olej báze

Hybridní