Mírně tlumivý fistingový gel Long Fist Play (200 ml)

Long Fist Play Fisting Gel je ten pravý lubrikant pro všechny, kdo touží po nových zážitcích v posteli! S jeho skvělou kluzností a variabilní konzistencí si užijete nejen fistingu, ale také další intimní hry. A co je nejlepší? Tento lubrikant je skvělý i pro začátečníky! Relaxujte, důvěřujte si navzájem a zaplňte své partie s Long Fist Play gel!

399 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Long Fist Play Fisting Gel (200 ml) je jeden z našich oblíbených lubrikantů pro fisting! Vypadá to jako hůře podmanitelný mazlík pro vaše laciné hry, ale když se po něm sáhnete, jste omámeni jeho konzistencí. Doporučujeme tento gel i nováčkům, kteří se cítí trochu nejistí, ale chtějí vyzkoušet fisting a dámy a pánové, kteří chtějí zaplnit své partie a ne něco umrtvit.

Gel má skvělou a dlouhotrvající kluznost a je variabilní, takže si ho můžete užít nejen při fistingu, ale také při obyčejném sexu! Testovali jsme 25 různých druhů fistingových gelů a Long Fist Play gel se ukázal být naším favoritem! Tento gel má mnoho výhod, včetně toho, že nijak nereaguje na sliznice a je dlouhotrvající.

Fisting je sexuální praktika, při níž se postupně vkládá do vaginy nebo análku celá ruka. Někteří fisteři preferují tzv. mělký fisting (zasunutí ruky po zápěstí), zkušené mistry provází extrémní slast při hlubokém fistingu (zasunutí ruky až po předloktí). Long Fist Play gel vám pomůže vychutnat si tyto praktiky ještě více! Při fistingu je důležité být trpělivý, uvolněný, ohleduplný a důvěřovat si navzájem. Pamatujte na ostříhané nehty a používejte latexové rukavice pro zlepšení hygieny.

Tento lubrikant má jemnou konzistenci, není mastný a nezanechává za sebou mastné stopy. Je navržen tak, aby byl snadno použitelný a nenamáhal vaše ruce. Hybridní složení, které kromě vodních komponent obsahuje silikony, umožňuje maximální roztažení intimních partií. A konzervativci se nemusejí bát – tento gel lze používat i s kondomy.

Celkově, Long Fist Play je vynikající volbou pro ty, kdo chtějí přinést trochu více do svých intimních hrátek. Tento gel pomáhá relaxovat intimní partie a umožní zaplnění jižních oblastí.

Výhody

 • Pokud hledáte výjimečný fistingový gel, který je ideální pro začátečníky jak při vaginálním tak análním použití, tak zvažte náš úžasný gel Long Fist Play.
 • Díky jemné a nestékavé konzistenci, váš zážitek bude trvat několik hodin, jelikož téměř nezasychá.
 • Navíc, jemně znecitliví a uvolní, takže můžete se předat radostem bez rizika bolesti.
 • Naše hybridní báze vody a silikonu je také skvělá pro hrátky s vodou, jelikož gel bude stále klouzat.
 • A pokud potřebujete ředit, to není problém, přidání vody nebo jiného fistingového gelu bude fungovat skvěle.
 • Naše formule také neobsahuje žádné vonné látky, takže nerušíte hrátky a používáte méně chemikálií.
 • Také se nemusíte obávat poškození kondomů nebo materiálů jako je TPR a měkčené PVC.
 • A s přiloženým aplikátorem je uložení gelu a jeho aplikace velmi praktická.
 • Jediná nevýhoda je, že naše formule zanechá mírně tlumivý efekt, ale pokud se vám to líbí, tak to vlastně může být spíš výhoda, že jo?.

Nevýhody

 • Lehce utlumuje pocit bolesti při fistingu – to je důvod, proč se milovníci této praktiky sáhají po gelu Long Fist Play!
  – Problém je, že tento gel není kamarádem silikonových hraček – po použití mohou dostat nepěkné fleky nebo se dokonce poškodit, takže raději sáhněte po jiných přípravcích, když plánujete používat silikonové pomůcky.
 • Navíc se tento tlumivý fistingový gel vymývá o něco hůře než jiné přípravky na intimní hygienu – takže po použití s ním nezapomínejte důkladně opláchnout!.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Fisting

Druh pomůcky

Fisting gely a oleje

Provedení pomůcky

Na fisting

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Na fisting

Gel, olej báze

Hybridní

Situace

Anální hrátky