Masážní Nuru Gel Premium Long Lasting Ride (250 ml)

Hodnocení 0 z 5

Pokud chcete prohloubit své intimní vztahy a zažít neopakovatelné smyslné zážitky, je nuru gel Premium Long Lasting Ride tím pravým produktem pro vás. S jeho kluzkostí a dlouhou výdrží až desetkrát delší než u jiných nuru gelů, vás čeká až 45 minut vzrušující masáže. S neutrální vůní a snadnou omyvatelností vám nuru gel nezklame a kůže tak zůstane hebká a bez lepivých pocitů. Tak neváhejte a vyzkoušejte nuru masáž s produktem Premium Long Lasting Ride!

699 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Masážní nuru gel Premium Long Lasting Ride v sobě ukrývá tajemnou sílu, která vám dodá svůdnou kluzkost a zároveň oceníte jeho dlouhou výdrž až desetkrát delší než u jiných nuru gelů. Vypadá jako bílý, hedvábně jemný gel, který se ředí s teplou vodou, za vzniku skvěle klouzavé směsi. Pokud si rádi udržujete vztah naladěný na vysoké erotické frekvenci, nuru gel je přesně to, co potřebujete.

Masáž je plná smyslných doteků, tlaku a tření nahého těla o tělo. Po celý tu dobu se plánujete vzdát do krásných a uvolněných pocitů, abyste mohli následně zakončit nespoutaným sexem plným orgasmů. Nuru masáží můžete prohloubit své pouto s partnerem a rozvinout vzájemnou intimitu. Nuru gel Premium Long Lasting Ride vám nabízí až 45 minut neopakovatelného a kluzkého zážitku.

V Nuru rituálu si půjdete dvojice aktéru po koupeli navzájem pokropit nuru gelem, který se následně ředí teplou vodou v poměru 1:2. Tento tzv.“kluzký“ nuru gel vytvoří neviditelnou vrstvu na pokožce, zvyšuje její hydrataci a regeneraci. Vůně je neutrální, takže se bez jakýchkoliv rušivých prvků vychutnáte masáž na maximum.

Co tedy na nuru gelu Premium Long Lasting Ride zaujme nejvíc? Jeho delší výdrž a kluzkost, samozřejmě! Po masáži vám kůže zůstane sametově hebká a nuru gel zaručuje, že se na pokožce nelepí. Je velmi snadno omyvatelný, takže nemusíte mít strach z jeho používání. Proto se nebojte vyzkoušet nuru masáž a nuru gel Premium Long Lasting Ride a zároveň si užít spoustu lahodných zážitků.

Výhody

  • Nuru masáže jsou asi ta nejkluzší záležitost, kterou jste kdy vyzkoušeli! Naše Masážní Nuru Gel Premium Long Lasting Ride (250 ml) se může pochlubit super koncentrovanou řídkou konzistencí, která se po zředění chová jako kluzká voda – takže si můžete ředit sami! Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv poměr zředění s vodou – tato gelová monstra budou klouzat hodiny a hodiny, skoro nezasychají a pořád vám umožní ten správný „tlošťošť“ efekt, který Nuru masáže tak zajímavé dělá.
  • Pokud jste nároční vyznavači této pikantní metody, určitě už jste si všimli, že Nuru salóny často používají právě náš gel! Proč? Protože splňuje veškerá hygienická nařízení EU a je neutrální vůně, takže vám neposkvrní hrátky! Navíc jsme do našeho gelu přidali panthenol, což vám zajistí, že vaše kůže bude hydratovaná a měkká – což je při Nuru masáži naprosto nezbytné.
  • A nejlepší na závěr – náš gel je na vodní bázi, takže se s ním můžete hrát i s erotickými pomůckami! A navíc se snadno umývá a nenechává skvrny.
  • Tak co ještě váháte? Připravte si skluzavý večer se svým protějškem a vyzkoušejte naše Masážní Nuru Gel Premium Long Lasting Ride (250 ml)!.

Nevýhody

  • Zápornou stránkou tohoto fantastického produktu je bohužel to, že obsahuje pouze 250 ml gelu, což při pravidelném používání vystačí na pouhé 2 až 3 masáže.
  • Kromě toho, může být pro někoho více cenově náročnější, avšak když si uvědomíme, jak dlouho trvá účinek, stojí to rozhodně za to.

Další informace

Barva

Průhledná

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Nuru masáž

Co dráždit

Celé tělo

Gel, olej báze

Vodní

Typ hračky

Masážní

Situace

Erotická masáž