Manuální vakuová pumpa na vaginu Black Bliss

Hodnocení 0 z 5

Připravte se na intenzivní a citlivější hrátky s Black Bliss manuální vakuovou pumpou na vaginu! Tato pomůcka je nezbytností pro milovníky podtlakových hrátek, kteří touží po kvalitní a spolehlivé pomůcce za fajn cenu. S nástavcem z hebkého silikonu a snadným ovládáním je to rozhodně ten správný výběr pro váš sexuální život.

699 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Manuální vakuová pumpa na vaginu Black Bliss je nezbytností pro milovníky podtlakových hrátek, kteří hledají kvalitní a spolehlivou pomůcku za fajn cenu. Když si tuto minivelikost pumpu pořídíte, nemusíte se bát, že by vám nafoukla stydké pysky jako pumpy s většími nástavci. Na druhou stranu má s sebou něco úplně jiného: hezky prokrví intimní partie a výrazně zvýší jejich citlivost.

Black Bliss pumpa se snadno ovládá a díky menší vaničce s ní můžete, kromě vaginy, dráždit také bradavky. To ocení hlavně ženy s sníženou vzrušivostí a citlivostí, protože vlivem podtlaku se klitoris a malé i velké stydké pysky nalijí krví a reagují citlivěji na každý dotek. Ženy si proto užijí sex a masturbaci intenzivněji a snadněji taky dosáhnou vyvrcholení.

Na pomůcce Black Bliss oceníte díky dvěma důmyslným kuličkám uvnitř silikonové vaničky, které po vytvoření vakua příjemně doléhají na klitoris. Před hrátkami s pumpou ženám doporučujeme, aby se oholily a namazaly si pokožku intimních partií lubrikantem na vodní bázi, aby se lemy kloboučku lépe přisaly ke kůži.

Nástavec z hebkého silikonu potěší všechny milovníky erotických pomůcek, kteří si potrpí na kvalitní materiály. Dále lze pumpu používat také na podtlakovou masáž neboli baňkování, která vám uleví bolavým zádům, uvolní z těla toxiny a je prevencí proti celulitidě. Produkt se snadno čistí, jelikož je voděodolný.

Zaujalo mě, že tato pumpa není až tak bolestivá jako jiné podtlakové hrátky s extrémním podtlakem, což ocení hlavně začátečnice s minimálními zkušenostmi s podtlakovými hrátkami. Měkká balónková rukojeť též pomáhá při pohodlnějším používání. Pokud hledáte kvalitní vakuovou pumpu na vaginu za rozumnou cenu, Black Bliss je rozhodně tím správným výběrem pro vás!

Výhody

  • S touhle manuální pumpou na vaginu si užijete neuvěřitelné orgastické zážitky díky větší citlivosti vašich intimních partií a kvalitní konstrukci z ABS plastu a silikonu.
  • Měkký balónek se perfektně mačká a tlakový ventil na rukojeti umožňuje nastavení silného podtlaku, který sání této pumpy připodobní k tomu, co zvládne kompresor.
  • S tímto klenotem si můžete užít také krásnou masáž celého těla, a to s příslibem spolehlivé funkce a udržení podtlaku.
  • A to nejlepší? Tato voděodolná pumpa je snadno udržovatelná, takže si nemusíte dělat starosti se špatnou údržbou.
  • Jednou nevýhodou může být pro některé uživatele rušivý zvuk, který tato pumpa při používání vydává.

Nevýhody

  • I přesto, že je velikost Manuální vakuové pumpy na vaginu Black Bliss menší než u jiných vakuových pump, neznamená to, že by nemohla být stejně účinná a poskytla stejný intimní zážitek, jako jiné větší výrobky na trhu! Podívejte se na ni jako na malého, ale výkonného bojovníka na bojišti intimity.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

S balonkem

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Stimulace prsou

Hmotnost

0,2 Kg

Celková délka

50,5 cm