Lubrikační olej Glide4u (100 ml)

Tento bezvonný a bezchuťový lubrikant na silikonové bázi je naprosto skvělý pro vaše intimní potřeby! Jeho hedvábně jemné složení zajišťuje bezvadnou kluznost a minimalizaci nepříjemných podnětů při sexu. A co víc? Je vhodný pro vaginální i anální sex a nezpůsobuje alergie! Pokud toužíte po pohodlném a příjemném sexuálním zážitku, tak tohle je právě ta správná volba pro vás.

299 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tento lubrikant na silikonové bázi patří mezi kvalitní produkty střední cenové kategorie. Jedná se o bezvonnou a bezchuťovou tekutinu s vysokou kluzností, určenou pro zvlhčení a promazání intimních partií. Je důležité poznamenat, že tento lubrikant není vhodný pro použití s erotickými pomůckami, protože by mohl poškodit jejich materiál. Výrobce uvádí, že jde o zdravotnický lubrikant, který neobsahuje žádné oleje, tuky, konzervační přísady či látky biologického původu. Je nežmolkovatý a nepoškozuje pokožku, ani kondomy.

Tento lubrikant je vhodný pro vaginální a anální sex, stejně jako pro krátkou masáž těla. Naopak pro orální sex se příliš nehodí, protože jeho chuť je velmi neutrální. Pokud hledáte vysokou kvalitu pro stimulaci vagíny či penisu, existují na trhu jiné vysoce kvalitní lubrikanty. Při delší masáži těla je nutné dávat pozor, protože tento lubrikant zasychá středně rychle a nemá žádnou vůni.

Co mě na tomto lubrikantu zaujalo, je jeho hedvábně jemné složení, které vylučuje jakoukoliv lepivost nebo drhnutí. To je velmi důležité pro pohodlný a příjemný sexuální zážitek. Dále se mi líbí fakt, že je bez vonného či chuťového přídavku, což znamená, že nemusíte mít obavy z nechtěných reakcí či alergií. Celkově řečeno, tento solidní lubrikant na silikonové bázi je dobrou volbou pro ty, kteří hledají bezvadnou kluznost a minimalizaci nepříjemných podnětů při sexu.

Výhody

  • Zpříjemní tvé intimní okamžiky jak při sólové show, tak s partnerem.
  • Lubrikační olej Glide4u má neutrální chuť a vůni, takže se nemusíš bát nepříjemných překvapení.
  • Navíc je tak hodný k pokožce, že ji nebudírá ani nepálí.
  • Pro nevýhodu můžeme uvést, že při používání se může stát, že se ti dojde právě když jsi na vrcholu rozkoše a to je opravdu škoda.

Nevýhody

  • Lubrikační olej Glide4u (100 ml) má pár drobností, které by stály za zmínku – rychleji zasychá než jiné typy olejů a také nepatrně škodí silikonovým hračkám – ale pokud tě nevadí občasné čištění a maximalizování životnosti hraček, jinak jde o klasický dobrý mazivo.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Vaginální

Gel, olej báze

Silikonová

Hmotnost

0,12 Kg