Jahodový lubrikační gel (130 ml)

Nechte své smysly projít ovocnou extází s jahodovým lubrikantem od Lona. Skvělá cena a veganské složení bez obsahu živočišných složek jsou jen začátek. Přidejte si chuť a vonnou vlnu do vašich sexuálních her a předehry.

119 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tento lubrikační gel je milovaný jak fanoušky jahodové chuti, tak těmi, kteří si rádi zpestří své sexuální hry ovocnými lubrikanty. Balení má velkorysých 130 ml za skvělou cenu, takže si nemusíte připadat jako milionář, abyste si mohli užít s jahodovým produktem.

Tento lubrikant patří mezi zdravotnické prostředky, což znamená, že je skvěle kluzký, zvlhčuje vaginální sliznici a nelepí. Jeho vodní báze se snadno umývá a neničí materiály hraček. Lubrikant má vyvážené pH, což klidně umožňuje jeho každodenní používání.

Tento jahodový lubrikační gel nemá ve složení spermicidní látky, ale není to ani nepotřebná náhrada antikoncepce. Jeho kvalitní veganské složení bez obsahu živočišných složek potěší všechny fanoušky výrobků šetrných k životnímu prostředí.

Co mě na tomto produktu zaujalo nejvíce, byla jeho sladká chuť a vůně jahod. Podobně jako všechny ostatní Lona gely, je tento výrobek dermatologicky testovaný, což mě jako uživatele uklidňuje, že nedráždí sliznice a nezpůsobuje alergické reakce na kůži. A když už mluvíme o uživatelích, stovky spokojených zákazníků, kteří se s námi s radostí podělili o své zkušenosti a zážitky v recenzích, jsou dalším důkazem kvality tohoto jahodového lubrikantu.

Tak neváhejte a okořeňte si své předehry a masturbace tímto skvělým produktem od Lona. Jen pozor, abyste tento lázeňský zážitek nedostali do očí nebo nevystavovali ho dohledu zvědavých dětí.

Výhody

  • Zahrajte si s vašimi smysly a nechte se unést sladce omamnou jahodovou vůní tohoto příjemného lubrikačního gelu, který je skvělý nejen pro běžné milování, ale i pro orální hrátky.
  • Navíc je to velké balení, takže si můžete být jisti, že budete mít dost na delší dobu, protože dobře klouže a lehce se roztírá.
  • Navíc, jelikož je na vodní bázi, nezničí hračky.
  • A pokud se vám zdá tohle už dost skvělé, tak vam potěší, že tento lubrikační gel má atest Státního zdravotního ústavu a vyvážené pH, což chrání a pečuje o sliznici.
  • Navíc jde o veganské složení a je vyroben v Česku, takže se můžete spolehnout na kvalitní provedení.
  • Jednoznačnou nevýhodou je, že po použití se vám bude chtít více a více!.

Nevýhody

  • Tento žhavý jahodový gel může sice být naprosto skvělým pomocníkem při intimních hrátkách, ale mějte na paměti, že se rychleji vysychá než jeho hybridní nebo olejové konkurenty.
  • Takže buďte opatrní a připraveni si hodit do hry trochu navíc.

Další informace

Barva

Červená

Materiál pomůcky

Gel

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Provedení pomůcky

Veganské

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Vaginální

Gel, olej báze

Vodní

Situace

Orální sex