Hřejivý lubrikační gel (2 ks x 130 ml) + vzorky (3 ks x 3 ml)

Zbožňujete hřejivý lubrikační gel, který vás vymrští do orgasmického vesmíru kosmickou rychlostí? Tak to rozhodně musíte zkusit naše výhodné balení dvou hřejivých lubrikantů s třemi vzorky jiných gelů z naší nabídky! Kromě silného prokrvujícího efektu lubrikant vyniká svou schopností klouzat, zvyšovat citlivost a je vhodný i pro silikonové erotické pomůcky a kondomy. A co víc, jedná se o produkt z nejvyšší kvalitou vyráběný v České republice. Staňte se fanouškem tohoto skvělého lubrikantu a dopřejte si nezapomenutelné erotické zážitky!

269 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Hřejivý lubrikační gel se stal nezbytnou pomůckou pro mnoho zákazníků, kteří ho zbožňují pro jeho vynikající funkce. Můžete si u nás pořídit výhodné balení dvou hřejivých lubrikantů, každý o objemu 130 ml, spolu s třemi vzorky jiných gelů z naší nabídky. Tuto edici oceníte zejména tehdy, pokud se neustále vracíte k hřejivému gelu kvůli jeho prokrvujícímu účinku.

Když si tento gel aplikujete během sexu nebo masturbace, lehce prohřeje intimní partie a zlepší tak prožitky, které budou intenzivnější a pomohou k silnějšímu orgasmu. Jedná se o skvělý lubrikant, který vyniká svou schopností klouzat a zvyšovat prokrvení a citlivost vaginy, penisu, klitorisu i bradavek. Navíc si pochvalujeme, že se jedná o vodní bázi gelu, takže ho můžete používat i s silikonovými erotickými pomůckami a kondomy.

A na co jste nejvíce zvědaví? Samozřejmě na ten hřejivý efekt, který vás vymrští do orgasmického vesmíru kosmickou rychlostí. Ale pozor, při delším používání se mohou u citlivějších jedinců vyskytnout mírné pocity pálení, které ale po pár minutách většinou odezní. Pokud nepříjemné pocity přetrvají, stačí gel z těla umýt a dál ho nepoužívat.

Musíme také zdůraznit, že se gel vyrábí s nejvyšší kvalitou v České republice, takže víte, že máte v rukou produkt, na který se můžete spolehnout. Určitě si ho zamilujete a budete se k němu opakovaně vracet!

Výhody

  • Tento skvělý balíček obsahuje dva hřejivé lubrikační gely (dokonalé pro zlepšení prokrvení a zvýšení citlivosti při sexu) a tři vzorky, které Vám umožní vyzkoušet další výrobky se zábavným tónem.
  • Při použití se tento gel skvěle klouže a díky své vodní bázi nezpůsobí žádné poškození na Vámi používaných hračkách.
  • Navíc je celý produkt vyroben v České republice, což znamená kvalitu na prvním místě!

    Nevýhody: Pouze pro dospělé – doporučujeme uchovávat mimo dosah dětí.

Nevýhody

  • Někdy ten gel prostě nechce pracovat tak, jak by měl, a chce si na to vyhradit nebezpečně individuální dobu působení.

Další informace

Barva

Zelená

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Gel

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Provedení pomůcky

Veganské

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Není

Gel, olej účel

Hřejivý

Gel, olej báze

Vodní

Nositelné

Ne

Situace

Stimulace prsou

Hmotnost

0,16 Kg