Hřejivý lubrikační gel (130 ml)

Hřejivý lubrikační gel od české značky Lona je tou správnou volbou, pokud hledáte nové a intenzivní zážitky při intimních hrátkách. Jeho multifunkčnost vám umožní si užít hry jak po vaginální, tak po anální stránce. Je šetrný k pokožce, nelepí a po použití se snadno opláchne. A když si užijete ten silný hřejivý efekt, budete jásat! Za fajn cenu vám tento lubrikant přinese nezapomenutelnou zábavu.

149 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Hřejivý lubrikační gel od české značky Lona vám přinese nové prožitky při intimních hrátkách. Jeho balení o objemu 130 ml vám vydrží na delší dobu a hodí se pro vaginální i anální sex. Gel hezky hřeje a prokrvuje intimní partie, což zvyšuje vaši citlivost a dělá z každého dotyku s partnerem intenzivní zážitek. Tento lubrikant je šetrný k pokožce, má vyvážené pH a neobsahuje žádné spermicidní látky. Je možné ho použít s všemi druhy kondomů a erotických hraček.

Co nás na tomto produktu opravdu baví, je jeho multifunkčnost. Díky němu si můžete užít hrátky jak po vaginální, tak po anální stránce. To je prostě super! Produkt je velmi snadno aplikovatelný, nelepí a po použití se dá snadno opláchnout. A co víc, hřejivý efekt je prostě skvělý. Ačkoliv je možné, že bude na vaši pokožku silný, tento pocit brzy odezní a přinese vám tak nádhernou zábavu. Pokud hledáte kvalitní a zábavný lubrikant za fajn cenu, tento produkt je tady pro vás!

Výhody

  • Chcete si dopřát skvělý zážitek při sexu? Pak si nezapomeňte pořídit náš hřejivý lubrikační gel! Ten nejenom zahřeje a prokrví vaši pokožku, ale také zvýší citlivost při sexu.
  • Navíc ho můžete použít nejenom vaginálně, ale i análně.
  • Díky skvělé kluznosti se vám usnadní průnik a navíc chrání a pečuje o sliznici díky vyváženému pH.
  • A co je nejdůležitější – neničí materiál vašich hraček a má veganské složení! Navíc se jedná o velké balení za dobrou cenu, takže ušetříte.
  • Jedná se o český výrobek s kvalitním provedením, takže si můžete být jistí vysokou kvalitou.
  • Jedna nevýhoda? Bohužel, nejsme schopni najít žádnou!.

Nevýhody

  • S touhle hřejivou lubrikací si musíš hodně exkluzivně plánovat svůj čas, protože každému z nás působí individuálně.
  • U téhle krásky se musíš snažit, abys ji použil během chvíle, protože na rozdíl od hybridní nebo olejové báze, zasychá rychleji než tvoje vysušená pusa v Saharě.

Další informace

Barva

Zelená

Praktiky

Sex

Provedení pomůcky

Veganské

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Hřejivý

Gel, olej báze

Vodní

Situace

Stimulace prsou