HOT lubrikační olej Silc Glide (100 ml)

Hot Silc Glide je nový lubrikační olej na silikonové bázi na trhu, který vás okouzlí svými úžasnými kluznými vlastnostmi a parádní vůní. S tímto produktem se nebojte užít si sex s maximálním pohodlím a příjemnou vůní květinových esencí. A věřte nám, váš intimní život nikdy nebyl lepší než s Hot Silc Glide!

369 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Hot Silc Glide je lubrikační olej na silikonové bázi s neutrálním pH, který se stal naší novou milovanou položkou. Tento výrobek německého prémiového výrobce vás nadchne svými úžasnými zvlhčujícími vlastnostmi a parádní kluzností. V nabídce máme cestovní balení o objemu 50ml a také větší 100ml verzi.

Olej se výborně roztírá a obsahuje hedvábné silikony nejvyšší kvality, které chrání citlivé sliznice před drobnými trhlinkami. Navíc se skvěle hodí k erotickým masážím, jelikož se nežmolkuje. Při používání zanechává kůži vláčnou, hydratovanou a vyživenou.

Hot Silc Glide obsahuje jemnou květinovou vůni, která dodá příjemnou vůni vašim intimním partiím. Tento lubrikant není škodlivý pro latexové kondomy a pomůcky z PVC, ale může mírně poškozovat erotické hračky ze silikonu. Pokud se rozhodnete pro použití, nebojte se a užívejte si sexu s plným komfortem.

Tento produkt nás naprosto ohromil jeho parádními kluznými vlastnostmi a podmanivou vůní. Navíc zvenčí vypadá super elegantně a stylově. Pokud hledáte skvělý lubrikant, který se při používání chová jako olej, pak je Hot Silc Glide tím pravým produktem pro vás!

Výhody

  • HOT lubrikační olej Silc Glide (100 ml) – výborná volba pro příjemné hrátky i masáž celého těla! Jeho hustá konzistence zajišťuje dokonalé a snadné klouzání, což přinese obrovské množství potěšení.
  • Navíc, díky neutrální vůni, se nebudete muset bát, že by vás přihrávky rušily.
  • A co se týče nevýhod.
  • No, naštěstí tu žádné nejsou! ;).

Nevýhody

  • Hot lubrikační olej Silc Glide se bohužel může zdát dražší, ale stojí to za to!
    – Pokud máte silikonové hračky, musíte si dát pozor, protože tento lubrikační olej může poškodit materiál.
  • Doufejme, že máte jiné skvělé hračky, které mu mohou být dobrými kamarády.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Vaginální

Gel, olej báze

Silikonová

Situace

Sex v koupelně