HOT lubrikační gel Exxtreme glide (50 ml)

Chceš si užít při análních hrátkách jako nikdy předtím? Pak rozhodně nemůžeš minout HOT Exxtreme glide – silikonový lubrikant, který ti zajistí extrémní kluzkost a uvolní tvé anální svěrače pro dokonalý zážitek. A kromě toho ho můžeš využít i jako masážní olej na celém těle! Ale pozor, jeho chuťové vlastnosti nejsou pro orální sex úplně vhodné. Tak co, chceš si užít podobně jako v porno filmu? Zkus HOT Exxtreme glide!

249 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Chceš zkusit něco nového v oblasti intimních hrátek? Pak bys měl určitě zkontrolovat extrémně kluzký silikonový lubrikant HOT Exxtreme glide ve velikosti 50 ml. Dokonalost spočívá ve své hustotě a nezasychavosti, díky které se perfektně hodí pro anální hrátky! S obsahem hedvábných silikonů nejvyšší jakosti nabízí podobnou konzistenci jako olej, takže skvěle klouže a nemusíš použít příliš mnoho. Kromě toho se speciální látka lehce uvolní anální svěrače a tak podporuje ještě intenzivnější zážitek z análního sexu. Ale pozor, není to vhodný produkt pro použití s erotickými hračkami.

A co se s tím můžeš dělat? No především, můžeš ho používat jako lubrikant k promazání a zvlhčení intimních míst při sexu. Můžeš ho zkusit i jako masážní olej na těle, který může nahradit olej při masáži těla. A samozřejmě byl vytvořen pro anální sex, čímž pomáhá uvolňovat svalstvo pro více intenzivní a kvalitní zážitek. Má ale i své nevýhody – chuťově není moc příjemný při orálním sexu. Chceš-li absorbovat prokrvení a získat nějakou tu stimulaci, měli byste mít vysoké hodnocení pro krátkou masáž těla (bradavky,…), ale mate na paměti, že uvolňující látka a+ může utlumovat vnímání.

A co mě na tomto produktu zaujalo? Určitě jeho extrémní kluzkost a schopnost uvolnit anální svěrače. Tak podívej se co si myslíš o tomto produktu. určitě stojí za to, že si ho vyzkoušíš!

Výhody

  • Když se vydáte na sexuální jízdu s Hot lubrikačním gelem Exxtreme glide, budete mít extra hladký zážitek.
  • Navíc se nemusíte bát, že by gel vysychal a vaši zábavu ukončoval, jelikož vydrží déle.
  • Díky uvolňující a relaxační látce bude všechno ještě příjemnější, a to i při análním sexu.
  • Nevýhoda? Jedna věta nestačí, protože jich zde žádná není!.

Nevýhody

  • Sice to nabízí skvělý kluz, ale bohužel se na něj musí připravit pečlivější rozpočet a pozor, nevyskakovat s ním na silikonové hračky – ty tenhle hot gel na klouzání nezvládnou a raději je poštípou!.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Co dráždit

Anál

Gel, olej účel

Anální

Gel, olej báze

Silikonová