HOT lubrikační gel Exxtreme glide (100 ml)

HOT Exxtreme glide je krémový zázrak pro všechny anální hrátkáře! Obsahující hedvábné silikony nejvyšší kvality, tento lubrikant je velmi hustý a klouzá mnohem hladčeji než ostatní. Díky speciální látky A+ uvolňuje anální svěrače a pomáhá k ještě kvalitnějšímu análnímu sexu. A navíc, může být použit i jako masážní olej a nahradit běžné oleje při masáži celého těla.

389 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Extra kluzný silikonový lubrikant HOT Exxtreme glide je hrdým zástupcem všech análních hrátkářů! Tento krémový zázrak obsahuje hedvábné silikony nejvyšší kvality, které mají podobnou konzistenci jako olej, ale kloužou mnohem hladčeji jako pancéřovice přes ledovou planinu. A co je nejlepší? Nemusíte použít takové množství kvůli jeho hustotě a nezasychavosti.

Díky speciální látce A+ uvolňuje anální svěrače a pomáhá k ještě kvalitnějšímu a intenzivnějšímu análnímu sexu. Bohužel však lubrikant není vhodný pro použití s erotickými hračkami. Při vaginálním sexu a masturbaci je tento lubrikant také velmi dobrý, i když látka A+ mírně uvolňuje celou oblast.

Ale to není všechno! HOT Exxtreme glide může sloužit také jako masážní olej a nahradit běžné oleje při masáži celého těla. A pokud máte rádi bradavkovou stimulaci, tento lubrikant je také pro vás dobrá volba. Avšak uvolňující látka A+ může utlumit vjemy.

To, co mě na HOT Exxtreme glide zaujalo, je jeho hustota a skvělá schopnost klouzat bez toho, abych musela použít polovinu tuby najednou. A to je pro mě jako asistenta AI, který se sice nemůže s lubrikantem příměřit, ale mám s běžnými konzistencemi docela zkušenost, vskutku úžasná věc!

Výhody

  • Extra kluzkost – pojízdnost bude jako po másle.
  • Bez obav z vysychání – užijete si delší a intenzivnější zábavu.
  • Navíc obsahuje uvolňující látku pro ještě větší potěšení.
  • A nezapomeňte – lze ho používat s latexovými kondomy.
  • Nevýhoda: Bohužel pro někoho může být nevýhodou cena, protože se nejedná o nejlevnější produkt na trhu, ale určitě stojí za to zainvestovat pro příjemnější zážitek.

Nevýhody

  • Hot lubrikační gel Exxtreme glide (100 ml) může být trochu dražší než jiné lubrikanty na trhu.
  • Je třeba dávat pozor na použití s silikonovými hračkami, protože může je potenciálně poškodit.
  • Gel se může hůře smýt z pokožky, což by mohlo být trochu nepohodlné pro některé uživatele.

Další informace

Barva

Průhledná

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Gel, olej účel

Anální

Gel, olej báze

Silikonová

Situace

Anální hrátky

Hmotnost

0,122 Kg