Fun Factory Cobra Libre II pánský vibrátor (16 cm)

Chceš zažít neuvěřitelnou stimulaci svého penisu a navíc se pobavit s moderním a sexy masturbátorem? Fun Factory Cobra Libre II je ti k dispozici! Design, který ovládne tvoji pozornost a dva vibrační motory, které slibují dokonalé vzrušení! Navíc, s deseti programy si každý najde své oblíbené nastavení a masturbátor může být i součástí společného sexu s partnerem! Produkt jen tak netrefíš, ale s Cobra Libre II to přesně zvládneš!

2 690 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Fun Factory Cobra Libre II je masturbátor pro muže, který vypadá moderně a nezvykle. Je vyroben z kvalitního ABS plastu a lékařského silikonu, který je sametově hebký na povrchu. Cobra Libre II má dva vibrační motorky, které slibují účinnou stimulaci nejcitlivějších bodech mužského penisu – žaludu. Ovládání je snadné díky deseti předvoleným programům, z nichž tři jsou pulzní.

Tento masturbátor lze používat v mnoha různých pozicích, jako například při stoje, v leže, na židli, ve sprše či ve vaně. Baterie jsou akumulátorové a nabíjí se USB nabíječkou, která je součástí balení. Produkt je voděodolný, dobře se drží a díky svému designu vypadá skutečně jinak než ostatní masturbátory na trhu.

Na produktu mě zaujala nejen jeho vzhled a moderní design, ale také vysoká funkčnost a jednoduché ovládání. S deseti předvolenými programy si každý najde ten svůj oblíbený. Cobra Libre II není jenom pro muže, ale může být i součástí společného hrátky partnerů. Při použití s partnerem může jeho ovládání přinést novou prožitky a způsoby stimulace.

Výhody

  • Tento mužský vibrátor Fun Factory Cobra Libre II má moderní design, který nikdy nevyjde z módy.
  • Je vyroben z pevného a odolného ABS plastu a disponuje dvěma silnými vibračními motorky, které poskytují intenzivní stimulaci.
  • Díky voděodolné úpravě je snadná údržba.
  • Nevýhoda: Při použití může být hlučnější než jiné vibrátory.

Nevýhody

  • To je tak dobrý produkt, že jsme bohužel nenašli žádné nevýhody!.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Mini

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Vodotěsná

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Napájení pomůcky

Nabíjecí Li-Ion baterie

Napájecí kabel

USB s magnetickou koncovkou

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační s pulzními programy

Hmotnost

0,31 Kg

Celková délka

16 cm

Minimální průměr

3,5 cm

Maximální průměr

6 cm