Fun Factory B Balls Duo anální kuličky

Zažijte neuvěřitelné orgastické zážitky s Revolučními análními kuličkami B Balls Duo. Nejen, že mají sexy design a jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, ale mají také vnitřní kuličky, které vám poskytnou intenzivní slast a chvění! Navíc si to můžete užít s vaší partnerkou, která pocítí vibrace na svém penisu. Tak proč čekat? Přidáte si tyto skvosty do vašich erotických hrátek a užijte si sex ve velkém stylu!

895 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Revoluční anální kuličky B Balls Duo jsou zlatým hřebem mezi erotickými hračkami pro pány i dámy. Tyto kuličky fungují na stejném principu jako Venušiny kuličky, ale mají několik vylepšení, které je dělají o mnoho zajímavější!

Svůdný design kuliček je založen na anatomických tvarovaných, které nejen že vypadají výborně, ale také umožňují pohodlné zavedení análních kuliček do zadečku. Hypoalergenní silikonový materiál zajišťuje bezpečné a příjemné používání bez rizika alergických reakcí na pokožku. Při pohybu se uvnitř kuliček se začnou roztáčet vnitřní kuličky, což vytváří intenzivnější slast a živočišné chvění na úrovni prostaty. Tyto vibrace a pulzace můžete také sdílet s partnerkou, která je uvnitř vaginy pocítí na svém penisu.

Kuličky jsou vodotěsné a ergonomicky dobře tvarované pro dobré vytahování a snadné nošení. Při chůzi a i krátkém sezení anální kuličky nevadí, což umožní užívání rozkoše naplno. Pokud Vám všechny tyto skvělé funkce nestačí, těšíme se na to, co Vám na našich Revolučních análních kuličkách B Balls Duo ještě zaujme.

Náročnější údržba je pouhým drobností v porovnání s neuvěřitelnou zábavou, kterou tyto kouzelné kuličky umožňují. Takže jděte do toho a užijte si sex ve velkém stylu se svými Revolučními análními kuličkami B Balls Duo!

Výhody

  • S exkluzivními análními kuličkami Fun Factory B Balls Duo už budete toužebně vyhlížet každou chvíli, kdy si můžete užít ten neuvěřitelný orgasmus! Jejich anatomický tvar zajistí hladké a snadné zavedení a hypoalergenní silikonový materiál zase perfektní zážitek pro každou pokožku.
  • Toto není jen o kuličkách, když zapněte vibrace, nebezpečí je, že doslova ztratíte hlavu.
  • Tento produkt je navíc vodotěsný, takže prožijete divokou jízdu i ve vaně.
  • Ať už jste kdekoliv, tyto kuličky vás určitě neprozradí – jsou totiž mimořádně tiché.
  • Jen se nebojte, protože s jejich pevnou patkou se budete mít vždy, když budete chtít, dobře na piškotu.
  • Nevýhody? No ano, tak tady jsou: Pokud vás velká vibrace až tolik nepotěší, pro vás mohou být příliš intenzivní.

Nevýhody

  • Údržba Fun Factory B Balls Duo análních kuliček může být trochu náročnější, ale to je malá cena za velké množství zábavy!.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Anální sex

Druh pomůcky

Anální kuličky

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Anál

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ano

Situace

Anální hrátky

Hmotnost

0,09 Kg

Celková délka

12,6 cm

Minimální průměr

3,2 cm

Maximální průměr

3,6 cm