Fleshlight Vibro Touch vagina (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Vibrační verze vaginy Fleshlight Pink Lady je nejžhavějším produktem na trhu, který vám umožní užít si skvělý sex jako s pravou partnerkou. S její dvojitou stimulací a vibračními patronekami si budete moci užít neuvěřitelně intenzivní a příjemné zážitky. A pokud si budete chtít užít ve tichosti, nevadí. Toto dokonalé zboží je skoro neslyšitelné, ale přinese vám maximální uspokojení.

1 899 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Hledáte tu nejžhavější pomůcku na trhu, která vám umožní užít si skvělý sex jako s pravou partnerkou? Pak je tu pro vás Vibrační verze populární vaginy Fleshlight Pink Lady! Tento produkt vypadá jako skvělá čokoládová torta, ale co dokáže, to je úplně jiná liga.

Do této nude rukavice si můžete vsunout svůj penis a užít si okořeněnou stimulaci díky dvojitému efektu. Navíc, s ní si můžete poradit i za použití vibračních patron a vybírat si z několika rychlostí vibrací. Produktem vám přijde pohotový tříletý záruční list a šikovný držák.

Funkce? Máte na výběr několik vibrací a patronek, které jednoduše vložíte do poutek na vnější straně rukavice a užijete si velice intenzivní a neuvěřitelně příjemné zážitky. Můžete si dokonce také, díky hebkým materiálům, napodobit teplou lidskou pokožku a užít si ohromně intenzivní pocity.

Co nám nejvíce na Vibrační verzi populární vaginy Fleshlight Pink Lady zaujalo? Určitě možnost regulovat vibrační patronek podle nálady. Vagina je perfektně tichá, takže nemusíte mít obavy z průrazného zvuku. Kvalita je na vysoké úrovni a je více než zřejmé, že tato vagína byla navržena tak, aby vám přinese co nejvíce uspokojení.

Výhody

  • Vibrační vagína Pink Lady s dráždivou vnitřní strukturou je ideální pro ty, kteří hledají intenzivní orgasmus.
  • Díky materiálu Superskin se budete cítit jako při sexu s pravou lidskou kůží a silné vibrace vám umožní zažít úplně nové rozměry rozkoše.
  • Navíc je vodotěsná, takže si můžete užít zábavu i ve vaně.
  • A co je nejlepší, je tichá, takže sousedé nebudou mít ani tušení, co se u vás děje.
  • Pevný obal zvládne i nejtvrdší rány, takže se nemusíte bát divočiny.
  • S životní velikostí a těsnějším efektem vagíny vám umocní zážitek a značka Fleshlight zaručuje osvědčenou kvalitu.
  • A jediná nevýhoda? Dárek pudr Don Pudre (150 g) vám snad může připomínat prášek na prádlo, ale to už je asi opravdu pecka hledat nějakou drobnou chybičku.

Nevýhody

  • Vibrace mohou občas selhat a je nutná pečlivá údržba, ale s tímto Fleshlightem a pudrem Don Pudre bude tvá masturbace stát za to!.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Voděodolná

Co dráždit

Penis

Voděodolnost

Voděodolná

Napájení pomůcky

Výměnné baterie

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Hmotnost

0,63 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm