Fleshlight vagina Clasic Pink Lady Destroya (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Hodnocení 0 z 5

S Fleshlight Clasic Pink Lady Destroya si užijete pocit, jako byste zažívali sex s opravdovou ženou! Vnitřní rukáv z patentovaného materiálu Superskin vás nadchne svou pružností a realistickými pocity. S otočným ventilem si můžete regulovat intenzitu stisku a tlaku na penis, a tak si podle nálady prodloužit nebo zkrátit cestu k orgasmu. Nezapomenutelná jízda za silným orgasmem vám s Fleshlight Clasic Pink Lady Destroya rozhodně neunikne!

1 595 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tahle věc je jako zažívat sex s opravdovou ženou! Umělá vagina Fleshlight Clasic Pink Lady Destroya je nejprodávanější texturou, která tě určitě nažhaví pevným sevřením penisu a pohledem na skvěle vytvarovaný realistický odlitek klitorisu a stydkých pysků, kterému neodolají. Pevný obal zvládne i divoké zacházení, takže hrátky s umělou vaginou se promění v nezapomenutelnou jízdu za silným orgasmem.

Jedním z největších lákadel je patentovaný materiál Superskin, který je naprosto věrnou kopií lidské kůže. Vnitřní rukáv vás nadchne svou pružností a realistickými pocity. Před použitím doporučujeme nahřát v misce s teplou vodou, díky čemuž se rukáv trochu jiště „rozehře“. Vnitřní čtyřzónová struktura srazí na kolena i ty nejzkušenější muže s velkou výdrží a při každém uzavření do intimního těla budeš mít pocit, jako by sis schovával druhou ženu pod postelí.

Ve spodní části pevného obalu najdeš otočný ventil, kterým si můžeš regulovat intenzitu stisku a tlaku na penis. Pánové si tak podle nálady a přání mohou zkrátit nebo naopak prodloužit cestu k orgasmu. A co nám komentátořům zaujalo na produktu nejvíce? Určitě jeho neskutečná realističnost a to, že je vhodný i ke společným hrátkám. Takže neváhej a užij si spoustu vzrušení s Fleshlight Clasic Pink Lady Destroya!

Výhody

  • Tato neobyčejná erotická hračka na vás čeká s mnoha výhodami! Materiál Superskin jí dodává naprosto autentický pocit a pevný obal zvládne i ty nejvíc divoké chvíle.
  • Díky těsné vnitřní struktuře si užijete nezapomenutelný orgasmus a díky životní velikosti si tento zážitek ještě více užijete.
  • Navíc je vodotěsná, takže se s ní můžete ponořit i do vody.
  • Aby toho nebylo málo, značka Fleshlight zaručuje osvědčenou kvalitu.
  • Jedna nevýhoda? Není to reálná lidská vagína.

Nevýhody

  • I přestože se jedná o kvalitní produkt, investice do Fleshlight vagíny Clasic Pink Lady Destroya většinou znamená také zaplatit více než za běžné pomůcky podobného druhu.
  • Každopádně, díky tomu, že se jedná o velmi podrobně vytvořenou repliku ženské vagíny, s sebou nese i trochu náročnější údržbu, která může být někdy trochu otravná.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,63 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

6 cm

Maximální průměr

9,5 cm