Fleshlight Turbo Thrust Blue Ice masturbátor (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Fleshlight Turbo – máte chuť na dokonalý blow job? Tak počkejte až vyzkoušíte nový model. S nápaditým designem ve tvaru baterky, tato hračka napodobuje ústa, jazyk i hrdlo pro nezapomenutelný zážitek. A pokud tohoto klenotu vlastníte, můžete ho dokonce pojmenovat. Vítejte v revoluci v honění.

1 699 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Toužíte po dokonalém blow jobu? Tak to máte štěstí! Fleshlightka přichází s novým modelem, který vám zajistí nezapomenutelný zážitek. A co víc, můžete ho dokonce pojmenovat, protože se k němu budete neustále vracet. Naši testeři nás zaručují, že jakmile vyzkoušíte Fleshlightku, ruční práce nikdy nebude stejná. Je to prostě revoluce v honění. Nový model s názvem Fleshlight Turbo vám dokáže nabídnout něco, čemu se jen těžko odolává.

Když se podíváte na Fleshlight Turbo na první pohled, nemusíte ani tušit, že je to pánský masturbátor ve tvaru obyčejné baterky. Vstupní část této sexy hračky je navržena tak, aby co nejvíce napodobovala ústa, jazyk a hrdlo. A co je na tom nejlepší? Nemusíte se bát nejmenšího remcání nebo mrknutí oka. Fleshlight Turbo vám uchlácholí váš penis bez koncepčních problémů. Pokud toužíte po realistické hračce, tento model na vás nepůsobí vůbec realisticky. Naopak, působí futuristicky. Trochu jako něco z futuristické sci-fi a to je právě to, co jej dělá tak podmanivým a jedinečným.

Funkce této hračky jsou snadno pochopitelné. Fleshlight Turbo se s vámi dokáže dokonale vyhovět a umožní vám si užít někoho velmi blízkého, jako by to byla skutečná osoba. Přívětivý nábytek, uchytí se vám naprosto dokonale do ruky, možná ani nebudete vědět, kde končíte vy, a začíná ona. Jedna věc je jistá, se Fleshlight Turbo nebudete cítit osaměle. Co mě na této hračce zaujalo? Je to její design a celkový vzhled. Vypadá tak zajímavě a neobyčejně, že si ji prostě musíte oblíbit. Jestli hledáte nový způsob, jak si užít absolutní extázi, ve světě masturbace se Fleshlight Turbo stane vaším nejlepším kamarádem.

Výhody

  • Masturbátor Fleshlight Turbo Thrust Blue Ice vás ohromí svým materiálem Superskin, který připomíná pravou lidskou kůži a jeho dráždivá vnitřní struktura vás uvede do sedla rychleji, než byste čekali! Kvalitní provedení zajišťuje naprostý pocit reality, a to včetně průhledného obalu, díky kterému uvidíte každý svůj pohyb.
  • Pokud bychom měli hledat nějakou nevýhodu tohoto produktu, bylo by to snad jen to, že se jedná o masturbátor a nikoli o skutečný partner.

Nevýhody

  • Tento masturbátor je sice velký a těžší, ale na druhou stranu to díky tomu poskytuje větší pocit realismu při používání.
  • Údržba však může být náročnější, než u jiných masturbátorů, ale pokud se o něj správně postaráte, bude vám sloužit dlouho a s radostí.

Další informace

Barva

Modrá

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Hmotnost

0,61 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm