Fleshlight Turbo Core masturbátor (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Hodnocení 0 z 5

Futuristický masturbátor Fleshlight Turbo Core je nováčkem na poli mužských pomůcek a nabízí jedinečnou vnitřní strukturu, která si umí poradit s náročnějšími mužskými touhami. Navíc můžete pomůcku přizpůsobit podle svých představ a hrát si s teplotou vody. I přes mírně vyšší náklady si tento produkt určitě zaslouží vaši ochotu investovat.

1 699 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Futuristický masturbátor Fleshlight Turbo Core je nejnovějším počinem z dílny značky Fleshlight. S jeho výjimečnou vnitřní strukturou, která napodobuje orální stimulaci, si pánové mohou vychutnat tzv. deep throat i o samotě. Vzhledem k tomu, že klasické umělé vaginy prostě nenaplňují všechny mužské touhy, je tento inovativní penisový pomocník ideálním řešením pro ty, kteří milují orální sex.

Masturbátor Fleshlight Turbo Core je vyroben z proslulého Superskin materiálu, který se svým složením řadí mezi TPE/TPR materiály, ale na rozdíl od nich je měkčí a hebčí. Takže umocňuje realistické prožitky z hrátek. Taky má parádní termoregulační vlastnosti, takže si můžete pomůcku nahřát nebo zchladit podle svých představ.

Pevný, průhledný plastový obal má osvědčený baterkový tvar a výborně se drží v ruce, dokonce i ženám. S pomocí tohoto jedinečného masturbátoru se můžete začít připravovat na závěrečnou bitvu s milovanou druhou polovičkou. Hlavní dominantu Fleshlight Turbo Core představuje jeho důmyslná vnitřní struktura, která se skládá z několika vrstev a druhů drážek. Ve spojení s otočným ventilem na spodní straně plastového obalu lze regulovat míru podtlaku v pomůcce a tím z něj udělat zbraň několikanásobných orgasmů. Těsný rukáv spolu s atypickým hrbolatým vchodem do pomůcky, který je ještě posetý hromadou vroubků, pohltí penis po celé jeho délce a nelítostně z něj vypumpuje každou kapičku horkého spermatu.

Masturbátor Fleshlight Turbo Core je navíc vodotěsný, takže se s ním můžete zařádit i ve sprše nebo vaně. Aprotože značka Fleshlight vyrábí jen kvalitní, precizně zpracované a patentované výrobky, pořízení této pomůcky si představuje mírné sáhnutí do kapsy. Nicméně, každá kačka, kterou vysypete z prasátka, za tento produkt stojí.

Co mě na produktu zaujalo? Jednoznačně jeho vnitřní struktura, která připomíná skvělý orální sex. Je to jasná volba pro všechny náročné pánové, kteří chtějí něco více, než jim může nabídnout klasická umělá vagina. A navíc si můžete masturbátor přizpůsobit podle svých představ a hrát si s teplotou vody. V porovnání s klasickými masturbátory se zde jedná o poměrně vysokou investici, ale za tu si rozhodně kupujete kvalitu.

Výhody

 • Seznamte se s nejrealističtějším masturbátorem na trhu – Fleshlight Turbo Core! Tento masturbátor skutečně napodobuje orální sex a díky materiálu SuperSkin je tak hladký a poddajný jako skutečná lidská kůže.
 • Pevný obal zvládne i ty nejdivočejší pohyby, zatímco průhledný design vám umožní vidět každý detail této vzrušující zábavy.
 • Rafinovaná vnitřní struktura dodává navíc další rozměr vašemu užitku.
 • S vodotěsnou úpravou můžete užít sexuální radovánky i pod vodou.
 • Fleshlight je značka, kterou můžete důvěřovat, díky jejich ověřené kvalitě.
 • A jako dárek dostanete pudr Don Pudre, který pomůže udržet váš masturbátor v perfektní kondici.
 • Jedinou nevýhodou může být to, že se vaše partnerka nejspíš bude cítit ohrožená tak přesnou nápodobou orálního sexu.

Nevýhody

 • Ne vždy se dá splnit každý přání – kupovat si luxusnější produkty může být pro někoho finančně náročné, ale v případě manuálního masturbátoru Fleshlight Turbo Core si nemusíte jen užít luxusní zážitek, ale máte i neuvěřitelný pocit dokonalé stimulace.
 • Kromě vysoké ceny, která není pro každého dostupná, může být i údržba této pomůcky trochu náročnější.
 • Nicméně, pokud se o něj budete pravidelně starat podle návodu, zaručeně vám poslouží na mnoho, mnoho let.
 • Jako dar k němu dostanete pudr na intimní hygienu Don Pudre, který vám pomůže udržet produkt v dokonalém stavu.
 • S tímto kombem se vám přestane zdát jakákoliv cena vysoká!.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,61 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm