Fleshlight Stoya Destroya vagina (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Fleshlight Stoya Destroya je umělá vagina, kterou si zamilujete na první pohled. S její čtyřkomorovou vnitřní strukturou vám bude poskytovat neskutečné prožitky celou noc a den. Navíc se díky vodotěsnému provedení můžete ponořit do vzrušujících vodních hrátek. Mějte s sebou svou krásku všude kam půjdete a vychutnávejte si divoké a nespoutané sexuální hrátky.

1 799 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Fleshlight Stoya Destroya – umělá vagina, kterou zamilujete na první pohled. Svěřte se do náruče této dračice a zažijte chvíle plné rozkoše. Charismatická sexy divoška vás uchvátí svými hrátkami a společnými chvilkami se stanou vaší oblíbenou částí dne. A když si pustíte jeden z jejích filmů, uvidíte, co v ní opravdu je.

Již na první pohled zaujme unikátní materiál Superskin, který se výrobce patentoval. Měkký a hebký materiál věrně imituje lidskou kůži a díky tomu si budete připadat jako při opravdové sexuální akci. Pevný plastový obal navíc umožňuje tvrdší zacházení s produktem, takže se můžete nechat volně unášet divokým, nespoutaným sexem.

Čtyřkomorová vnitřní struktura rukávu vypadá rajcovně i na obrázku. Do úzké cestičky s měkkými hrbolky se žalud musí proklestit cestu, poté vás čekají výrazné bobulky připomínající sněhové pusinky. Drážky v třetí části rukávu pak připomínají chapadla chobotnic. K tomu se ještě přidají jemná žeberka, která vás vystřelí až do orgasmického vesmíru.

Ale to je teprve začátek – otočný ventil na spodní straně honítka vám umožní regulovat podtlak v umělé vagině a je to skvělá vychytávka při rychlém a silném orgasmu. A pokud toužíte po vodních hrátkách, nevadí – vodotěsné provedení rozšiřuje možnosti použití o horkou vanu, vzrušující vířivku nebo sprchu.

Co nás ale překvapilo nejvíce, byla životní velikost umělé vaginy, která umocňuje prožitky z masturbace. Navíc, ve spojení s partnerkou si můžete užít divokou trojku, při které nemusí nikdo na nikoho žárlit. Bohužel, za kvalitu se platí a cena této krásky je poměrně vysoká.

Ale myslíme si, že stojí za to vyzkoušet takovou kvalitní erotickou pomůcku. A i když je náročnější na údržbu, stačí si jen zvyknout na pár minut denně, kdy si svou Fleshlight holku hýčkáte, dezinfikujete a pudrujete. Vzhledem ke všem těm chvilkám rozkoše je to rozhodně malý oběd za velkou radost.

Výhody

 • Fantastická sex hračka Fleshlight Stoya Destroya vagina je pro ty, kdo hledají dokonalou erotickou zábavu.
 • S její realistickou kůží Superskin a pevným obalem, můžete být jisti, že ji zvládnete „divoce“ používat.
 • Navíc, čtyřzónová vnitřní struktura zajistí úžasnou jízdu, kterou už jste nikdy dříve nezažili.
 • Vodotěsný materiál znamená, že můžete s ní být i v koupelně, takže ji můžete používat i během sprchování.
 • A nezapomeňme na to, že je ve životní velikosti, což vám poskytne úplně nový level zážitku.
 • Navíc, Fleshlight je ověřený výrobce.
 • Jedinou nevýhodou může být hluk, který vydává při používání – takže pokud se bojíte, že byste mohli rušit sousedy, přemýšlejte dvakrát.

Nevýhody

 • Cena tohoto výrobku je sice trochu vyšší, ale stojí to za to díky jeho úchvatné kvalitě.
 • Samozřejmě je potřeba trochu pečovat o jeho údržbu, ale to je s Fleshlightem úplně normální a nikterak složité.
 • A když už jsme u toho, jako bonus k němu dostanete i skvělý pudr Don Pudre, který vám pomůže udržet váš výrobek stále jako nový.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm