Fleshlight Shower Mount držák

Odložte tu nudnou ruku a užijte si novou úroveň uspokojení s Fleshlight Shower Mount! Tento inovativní držák pro masturbátory a vaginy Fleshlight vám umožní užít si sexuální zážitky bez ručního držení. Postavte se pod sprchu, připevněte si ho na hladký povrch a užívejte si divoký sex ve svých vlastních podmínkách!

599 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Fleshlight Shower Mount je inovativním držákem pro masturbátory a vaginy Fleshlight, které vám umožní si užít sexuální zážitky bez ručního držení. Tento držák je vyroben z pevného materiálu a snadno se přichytí na hladký povrch. Protože se nejlépe drží na keramickém obkladu a plexisklových stěnách koupelny, můžete si načerpat energii přímo při sprchování. Nic vás nezastaví a můžete se pustit do opravdu divokého sexu!

Mějte na paměti, že pro některé modely Fleshlightů budete potřebovat adaptér pro držák, ale Fleshlight Flight Shower Mount Adaptér vám s tím pomůže. Ve světle toho je Fleshlight Shower Mount ideálním doplňkem pro ty, kteří hledají více interaktivní sexuální zážitky. Konečně je tu možnost si užít tuto intimní záležitost ve svých vlastních podmínkách! A co tě na tomto produktu zaujalo? Je to jeho nápaditost a inovativní design, který umožňuje uživatelům odejít od tradičních masturbátorů a prožít mnohem větší orgasmickou zábavu.

Výhody

  • Pro Fleshlight Shower Mount držák se můžeme těšit na neuvěřitelnou pohodlnost bez námahy, která umožní dokonalou handsfree jízdu.
  • Tento univerzální držák může být použit pro více druhů Fleshlightek, takže si každý může užít svůj oblíbený zážitek.
  • Měkká přísavka drží jako přibitá, takže si nemusíme dělat starosti o to, že se naše hračka uvolní.
  • Fleshlight Shower Mount držák oživí jak sólo hrátky, tak i partnerské hry.
  • Nevýhodou může být, že tento držák je určený pouze pro sprchy a ne pro koupelnu obecně.

Nevýhody

  • Zapomeň na pocit podtlaku uvnitř své fleshlightky, s tímto držákem už ho nezaručíš!.

Další informace

Barva

Černá

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Masturbace

Provedení pomůcky

S přísavkou

Co dráždit

Penis

Hmotnost

0,12 Kg