Fleshlight Riley Reid Utopia vagina (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Fleshlight Riley Reid Utopia je vaginální masturbátor, který vám nabídne přirozenou stimulaci díky svému sametově hebkému materiálu Superskin. S pevným a odolným obalem dokáže zvládnout i náročnou divočinu vašich vášnivých momentů. Navíc, jeho vnitřní čtyřzónová struktura Utopia nabízí různé druhy stimulace pro extrémní orgasmické zážitky. S Fleshlightkou se můžete bavit sami nebo ji použít jako tajnou trojku s partnerkou. Za přijatelnou cenu získáte kvalitu, která vám zpřístupní vlastní intimní svět novými rozměry a zážitky na mnoho let.

1 799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Masturbátor Fleshlight Riley Reid Utopia je ten produkt, na který všichni páni čekali. Ať už jste fanouškem mladé pornohvězdy nebo se jen chcete pobavit, tato kráska určitě nezklame. Sametově hebký materiál Superskin dokonale simuluje lidskou kůži, takže sex s ní bude pro vás naprosto přirozený. A navíc, s Fleshlightkou si můžete dopřát i tajnou trojku, neboť tuto zbraň dokáže ovládnout i vaše partnerka!

Ale jaké jsou vlastnosti tohoto produktu? Především pevný a odolný obal z kvalitního plastu, který bez problému přežije i náročnou divočinu (a Vaše vášnivé zpěvy!). Otočný ventil na spodní části obalu Vám navíc umožní regulovat těsnost vaginy, dle Vašeho gusta. Vnitřek rukávu je zase propracovaný čtyřzónovou strukturou Utopia, kterou určitě ocení nároční muži. Každá část rukávu nabízí jiný druh stimulace – od jemných žebrek přes výrazné výstupky až po oválné hrbolky, které vás přivstanou k nevídaným orgasmickým zážitkům.

A co mě na Fleshlight Riley Reid Utopia nadchlo? Určitě jeho dokonalá vnitřní struktura, která zaručuje Maximální výkon a extrémní orgasmické zážitky. A ano, vím, že cena není nejlevnější, ale za to získáte kvalitu a zpřístupníte si svůj intimní svět novými rozměry. Navíc, pokud se o vaginu budete pravidelně starat, bude Vás tato kráska sloužit mnoho, mnoho let. Tak proč nevyměnit obyčejnou masturbaci za nezapomenutelné zážitky s Fleshlight Riley Reid Utopia?

Výhody

  • Potěšte svůj penis realistickým odlitkem Riley Reid, který je vyroben ze superskinu, tedy materiálu, který je k neuvěření podobný pravé lidské kůži.
  • Navíc se nebojte divočiny, pevný obal to zvládne! Díky čtyřzónové vnitřní struktuře budete mít skvělou jízdu a vodotěsná úprava umožní neomezenou zábavu i ve vodě.
  • Pokud si chcete vychutnat skutečně celkový zážitek, zvolte v životní velikosti.
  • Navíc se nemusíte bát, ověřený výrobce Fleshlight už ví, co dělá.
  • A v případě, že byste náhodou hledali nějakou nevýhodu, berte ji tak, že musíte použít pudr Don Pudre jako dárek k vaší nové hračce.

Nevýhody

  • Tento fantastický produkt nabízí jedinečnou zážitek, ale je pravda, že stojí trochu více peněz než jiné alternativy na trhu, avšak jistě za to stojí.
  • Dále si vyžaduje náležitou péči a údržbu, aby poskytoval stále plnohodnotné uspokojení, což však není neřešitelný problém, pokud se mu věnujete pravidelně.
  • Navíc k němu získáte jako dárek skvělý talk Don Pudre, takže se jedná o zcela komplexní nabídku.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Typ hračky

Realistická

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm