Fleshlight Quickshot Vantage masturbátor (11 cm)

S Fleshlightkou se masturbace stává úplně novým zážitkem, který si můžete užít kdekoliv a kdykoliv. Je vyrobená z příjemného materiálu a její vnitřek plný vroubků dodá oblíbené práci na chloubě na intenzitě. Navíc s Fleshlightkou si můžete zažít orální sex jako nikdy předtím. Pokud si chcete užít společnost, využijte rychle nasaditelný Quickshot, který je menší a údržba je snadnější. Vyzkoušejte Fleshlightku a najděte to svoje.

899 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

S Fleshlightkou už není masturbace omezena jen na ložnici. Teď si můžete užít vzrušující chvíle kdekoliv a kdykoliv. Masturbátor je vyroben z materiálu, který je příjemný na dotek a je plně průhledný. Vagina o délce 11 cm a použitelné délce 8,9 cm, je až překvapivě pružná. Její vnitřek je plný vroubků a tak oblíbená práce na chloubě nabere na intenzitě. Navíc, s Fleshlightkou můžete zažít orální sex jako nikdy předtím díky vnitřnímu podtlaku.

Pokud už se na masturbaci natlakovali a hledají spíše nějakou společnost, mohou využít rychle nasaditelný Quickshot. Je menší než klasická Fleshlight a tak i údržba je snadnější. Navíc ho mohou použít i s drahou polovičkou a nechat se unášet nápady na vzrušující společnou jízdu. Co mě na téhle věci překvapilo, byla jednoduchá údržba a možnost ho skrytě uložit na poličku mezitím, kdy se neužívá.

Když už se řekne masturbace, neznamená to, že to musí být pokaždé stejné. Díky Fleshlightce si každý může najít to svoje, ať už jde o krátké ukojení potřeb, nebo nekonečnou dávku předehry. Tak když už si někam vyrazíte, nezapomeňte si vzít s sebou i tuhle nezbytnost.

Výhody

 • Začněme tím, že Fleshlight Quickshot Vantage masturbátor se může pochlubit nenápadným a nadčasovým designem, který si získá vaše srdce již na první pohled.
 • Co se týče výkonu, výstupky na jeho povrchu zajistí maximální stimulaci vašeho penisu a tím pádem nezapomenutelný orgasmus.
 • Materiál Superskin pak dodá dotek, který se blíží skutečné lidské kůži a vaši představivost nechá čerpat z něj.
 • Fleshlight je osvědčený výrobce erotických pomůcek, takže nemusíte mít obavy z kvality.
 • Navíc, díky odolnému a zároveň pružnému materiálu, si Quickshot Vantage zvládne libovolný druh sexuálního dobrodružství.
 • A když vyrazíte na cesty, cestovní velikost masturbátoru vám umožní vzít si svou nejlepší zábavu s sebou.
 • Pokud máme hledat nějakou nevýhodu, může to být jen to, že Quickshot Vantage není určen pro větší penisy.
 • Ale v takovém případě si prostě lehněte zpátky a užívejte si jiný z Quickshotů od Fleshlightu!.

Nevýhody

 • Možná byste si vzhledem k menší velikosti mohli připadat trochu jako obří hulk, ale nebojte se, vaše penisu to nevadí.
 • Mnoho mužů ocení hand-friendly velikost, díky které se jim masturbace stane skutečně příjemným a snadno ovladatelným zážitkem.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Hmotnost

0,23 Kg

Celková délka

11 cm

Maximální průměr

6,3 cm