Fleshlight Mia Malkova LVL UP vagina (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Miu Malkovou si můžete konečně přivést domů! Tato divoká a šťavnatá bruneta s přírodními trojkami vám přináší její vlastní fleshlightku! Realistická kopička její vagíny s novou užší strukturou LVL UP je prostě úžasná! Spiralovitý vstup vaginy s chapadlovými přísavkami, výstupky, kroužky a masážní body vás zaručeně dostanou na kolena! Pokochat se Miu Malkovou ještě nikdy nebylo tak snadné jako s touto nesmírně realistickou kopií její vagíny v uzavíratelné a voděodolné konstrukci.

1 799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Miu Malkovou asi už všichni známe! Divoká a šťavnatá bruneta s přírodními trojkami, která nás všechny dostala! A nyní máme pro vás její vlastní fleshlightku! Ano, čtete správně! Miu Malkovou teď můžete mít doma!

Tato zrzka kráska se nechala odlít a výsledkem je realistická kopička její vagíny s novou užší strukturou LVL UP. Ta vás rozhodně srazí na kolena! Spiralovitý vstup vaginy s chapadlovými přísavkami, výstupky, kroužky a masážní body udělají ze sexu s Miou zážitek, na který nezapomenete!

Tato umělá vagína je vyrobena z materiálu Superskin, který dobře vodí teplo a drží ho po delší dobu, což z ní dělá velmi realistickou. Napodobuje pocit, jako byste měli sex s partnerkou. Fleshlightka má také vodotěsnou úpravu, takže ji můžete použít i v koupelně.

Ale pozor, na tuto krásku budete muset dávat pozor! Vždy po každé akci ji pořádně umyjte a vydezinfikujte, aby vám věrně sloužila po dlouhou dobu.

Co nás na této fleshlightce zaujalo? Je to samozřejmě Miu Malkovou! Ta je neuvěřitelně sexy a nabízí nezapomenutelný sexuální zážitek! Fleshlightka s její vagínou přináší rychlou, snadnou a samozřejmě velmi erotickou možnost ji mít po ruce kdykoliv se vám zachce!

Výhody

  • Už je to tady! Fleshlight Mia Malkova LVL UP vagina je na světě a čeká, až si ji vyzkoušíš! Realistický odlitek umocní zážitek a díky použitému materiálu Superskin bude mít pocit, jako bys měl tu nejlepší pravou lidskou kůži.
  • Můžeš se nechat unášet v parádní jízdě, protože čtyřzónová vnitřní struktura ti přinese nejdivočejší orgasmy.
  • Pokud se cítíš dobrodružně, tento pevný obal zvládne divočinu a je vodotěsný, takže si můžeš hurá dát i do vody.
  • Navíc je v životní velikosti, takže užij si intenzivní zážitek jako nikdy předtím! A když si objednáš hned teď, jako dárek od nás dostaneš pudr Don Pudre (150 g).
  • Jednu nevýhodu má ale tato hračka – někomu může připadat stále tvrdší, než skutečná kůže.

Nevýhody

  • Je to jako investice do svého sexuálního života, ale bude to stát trochu více peněz – ale jako se říká: „you get what you pay for“.
  • Ačkoli, udržování tohoto produktu bude vyžadovat nějakou práci, jako čištění a ukládání, takže se neobávejte, že byste pořídili něco, co vyžaduje minimální úsilí.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Hmotnost

0,74 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm