Fleshlight Maitland Ward vagina (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Maitland Ward’s passionate pussy is now yours to explore with this realistic vaginal masturbator. Featuring a four-zone texture and a durable plastic case, this toy promises sensation and protection while you indulge in your wildest fantasies. Made with the patented Superskin material for a realistic touch, this is a high-quality investment that will bring you endless orgasms. Whether you’re attracted to its waterproof design or Maitland Ward’s naughty reputation, this toy is worth every penny.

1 799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Máme pro vás skvělou hračku, která rozhodně nezklame! Je to nicméně trochu více než jen běžná hračka. Je to realistický odlitek vaginy vášnivé zrzky Maitland Ward. Pojďme se podívat, co všechno tato umělá vagína umí!

Maitland Ward se může pochlubit dráždivou čtyřzónovou texturou, která zaručí nepopsatelné zážitky. Pevný, plastový obal tuto nástrojovku ochrání před jakýmkoliv zraněním, takže se můžete s každým potěšením ponořit do vašich nejdivočejších fantazií. Ačkoli je vyšší cena a náročnější údržba malou cenou za kvalitní provedení, my si s fleshlightkou dobře užíváme a těšíme se na dlouhá, vzrušující léta plná orgasmů.

Samotná vagína má důmyslně navrženou čtyřzónovou strukturu. Je velká na život a podporuje při masturbaci reálné prožitky, které evokují skutečný sex. Centimetr po centimetru si ji nejvíc vychutnají zkušení pánové, kteří vyhledávají rozmanité a výrazné struktury masturbátorů. Unikátní materiál Superskin patří mezi patenty společnosti Fleshlight, díky speciální směsi TPE/TPR materiálu je umělá vagina na dotek měkká a hebká jako skutečná broskvička Maitland.

Co tě na tomto produktu zaujalo nejvíc? Možná to, že má vodotěsné provedení, takže si s ní můžeš zařádit i ve sprše. Možná to, že má otočný ventil na spodní části plastového obalu, díky kterému reguluješ sílu podtlaku v honítku. Nebo možná to, že Maitland Ward je prostě vášnivá kočička, která nezklame žádného svého partnera. Ať už je to, co tě nejvíce přitahuje, tato umělá vagína je nádhernou investicí, která se ti vrátí tisíckrát.

Výhody

  • Tunel maminčiny maličkosti od Maitland Ward – toho skvělého pornohvězdného vagíny s přirozeným vzhledem a materiálem Superskin, takřka jako skutečná kůže, pro divoké experimety i každodenní potěšení.
  • Nyní v bonusové edici s Don Pudre pudrem pro léčení po honění.
  • Nevýhoda: Pokud máte partnerku, může se cítit mírně ohrožena tím, že se váš nový používaný vagína mnohem lépe snáší než ona.

Nevýhody

  • Když se rozhodnete pořídit si Fleshlight Maitland Ward vagínu (o délce 25 cm), s nákupem získáte navíc gratis pudr Don Pudre o váze 150g.
  • Nicméně, tato připínací hračka má dvě drobné nevýhody – její cena může být pro někoho vyšší a rovněž si vyžaduje trochu větší údržbu, aby vám co nejdéle poskytovala potěšení.
  • Ale copak by nás malé výzvy měly odradit od hledání požitku? ;).

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,69 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,2 cm

Maximální průměr

8,5 cm