Fleshlight Janice Griffith Eden vagina (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Janice Griffith’s Eden Fleshlight is a must-have for collectors of pornstar edition toys. Made from the soft and lifelike Superskin material, this toy perfectly replicates the stunning mulatto star’s vagina. And it’s not just for experienced alphas – newbies can enjoy it too! While other masturbators exist, Fleshlight is the original and we can see why. With four internal chambers and customizable suction, this toy will give you four times the pleasure. Go ahead, indulge yourself – you won’t regret it!

1 799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Fleshlight Janice Griffith Eden vagína je skutečná lahoda pro sběratele fleshlighetek z edice pornohereček. Nejen, že perfektně napodobuje odlitek vaginy krásné mulatky Janice Griffith, ale je ideální pro začátečníky i zkušené alfasamce. Srovnáváním s jinými masturbátory jsme však zjistili, že Fleshlight je opravdu první na trhu.

Jemný a hebký materiál Superskin připomíná lidskou kůži, vnitřní rukáv si dokáže udržet teplo a po nahřátí je to vážně jako byste byli v náruči své polovičky. Po hlazení vaginy perverzně zaúpějete a ovládnete regulaci podtlaku pomocí otočného ventilu umístěného na spodní straně.

A co vás na Fleshlightu opravdu nadchne? Ovšem jeho čtyřzónovou vnitřní strukturu! Pokud chuť po vstupu do vagíny, první část rukávu polaská žalud a uzdičku sedmi řadami drobných kuliček. Pak je druhá komora, která sevře penis jako úzký análek, protože využívá větších měkkých kostiček. Třetí zona vás připomene orální sex a jemná a kruhovitá struktura táhne mužovu chloubu až k orgasmu. Poslední část rukávu, ha ve velké kuličky a radost může začít.

Fleshlightka je vodotěsná, takže si ji můžete užít kdekoliv, dokonce i ve vaně! I když musíte sáhnout hlouběji do kapsy, výrobce Fleshlight si kvalitu svých produktů cení a my víme, že to stojí za to.

Je to produkt, který musíte mít!

Výhody

  • Závodí ti s rukou při sledování porna? Už se necítíš jako opravdový chlap? S Fleshlightem Janice Griffith Eden vagina (25 cm) už nebudeš muset používat své prsty! Tento realistický odlitek s vnitřní čtyřzónovou strukturou ti nabídne nejen pevné a odolné tělo, ale také úžasný pocit jako při správném sexu.
  • A co víc, vodotěsná úprava ti umožní si užívat divokou jízdu i ve vodě.
  • Dokonalý zážitek ve životní velikosti a osvědčená kvalita značky Fleshlight – co si víc přát? Jedinou nevýhodou může být nechtěný rozhovor s polštářem po této neuvěřitelné zkušenosti.

Nevýhody

  • Nevýhoda této nabídky je, že si musíte připlatit za kvalitní produkt, který však vyžaduje náročnější údržbu zajišťující dlouhotrvající užitek Fleshlightu.

Další informace

Barva

Karamelově tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm