Fleshlight Go Pink Lady Surge vagina (21,5 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Fleshlight Go Pink Lady Surge je ideální pro cestovatele a solitéry, kteří hledají dokonalý orgasmus. Tento menší model se vejde do dlaně vaší ruky, ale poskytne vám pocit, jako byste měli sex s opravdovou osobou. Materiál Superskin a regulovatelný podtlak vnitřního rukávu vám umožní užít si ještě intenzivnější zážitek. Vnitřní struktura s čtyřmi zónami vás přivede až k vašemu finálnímu orgasmu. Navíc je tento produkt vodotěsný a ideální i pro hrátky ve sprše nebo vaně.

1 295 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Umělá vagína Fleshlight Go Pink Lady Surge je perfektním doplňkem pro všechny cestovatele i náruživé solitéry. Tento menší a odlehčený model je dostatečně diskrétní, aby vás mohl doprovázet na vašich cestách, ale zároveň se dokonale vejde do dlaně vaší partnerky, pokud se rozhodnete sdílet své zážitky. Materiál Superskin napodobuje lidskou kůži a jemný vnitřní rukáv fleshlightky vám poskytne pocit, že jste právě při sexu s opravdovou ženou.

Fleshlight Go Pink Lady Surge je pevnější než kůže a odolá i divokým hrátkám. S tímto kousekem můžete úplně popustit uzdu svému vzrušení a užít si orgasmus jako s pravou osobou. Kromě toho můžete pomocí otočného ventilu regulovat podtlak uvnitř honítka, což přinese ještě intenzivnější zážitek.

Čtyřzónová vnitřní struktura se postará o vaše orgasmické nebe bez ohledu na to, jestli jste začátečník nebo zkušený hřebec. Po vstupu do první komory se budete cítit masírováni delší řadou jemných oválných výstupků tvořících malé čtverečky. Poté se rukáv fleshlightky zúží, na řadu přijdou druhá a třetí zóna – obě s většími výstupky ve tvaru kapiček, které intenzivně dráždí žalud i uzdičku. V poslední komoře se postará poslední textura, která kopíruje první část rukávu, o váš finální orgasmus.

Fleshlight Go Pink Lady Surge je také vodotěsný, takže si můžete užít rajcovní jízdu třeba ve sprše, vířivce nebo vaně. Samozřejmě, že s kvalitou výrobků Fleshlight se počítá, přestože jsme potkali jednu nevýhodu – cestovní verze má kratší délku než standardní model. Nicméně, pro nadprůměrně obdařené pánové máme v nabídce i jiné vhodné varianty. Jediným drobným problémem může být náročnější údržba, ale s náležitou péčí o tuto krásku vám bude dělat radost po dlouhou dobu.

Výhody

 • Tak tady máme jeden skvělej povedený kousek! Tento náš pro produkt se jmenuje Fleshlight Go Pink Lady Surge vagina a nejenže poskytuje parádní jízdu, ale díky svým kompaktním rozměrům je i ideální na cesty.
 • Ať už s ním chcete odjet na dovolenou nebo prostě jen do práce (co vím.
 • bude s váma vždycky a všude.
 • A co čerství uživatelé si můžou užít? No co třeba materiál Superskin, který úplně dokonale napodobuje lidskou kůži a dává vám tak pocit, že mají ve svých rukou (pardon, a probabilisticky v jakékoli jiné části silného zápěstí) opravdové ženské tělo? A nejen to, tento pevný obal zvládne i divokější průchody a s čtyřzónovou vnitřní strukturou poskytuje parádní jízdu od začátku až do konce.
 • A co kdybychom se potřebovali osvěžit a zároveň si užít další parádní zážitek? Tak proč nevyrazit do vody? Tento produkt totiž disponuje vodotěsnou úpravou, takže hurá do sprchy, vany nebo bazénu.
 • A to vše ve životní velikosti, aby se vám zážitek co nejvíce umocnil.
 • Když jste už tady, vyplatí se také zmínit, že jde o značku Fleshlight, která je dostatečně osvědčená a garantuje vážnou kvalitu.
 • No a co nevýhody? Pokud bychom se na ně zaměřili, pak se dá říct, že tato Fleshlight Go Pink Lady Surge vagina asi moc oblíbená nebude u lidí, kteří přemýšlejí spíše nad ekologií, jelikož výrobek je jednorázový a nelze ho recyklovat.

Nevýhody

 • Údržba tohoto produktu vyžaduje větší péči a pozornost, a proto by spíše měl být používán muži s průměrně velkým penisem.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,431 Kg

Celková délka

21,5 cm

Minimální průměr

5 cm

Maximální průměr

7,5 cm