Fleshlight Flight Pilot masturbátor (20 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Oživte si svůj sexuální život s novou Fleshlight Pilot! Je menší a skladnější než klasické Fleshlighty, takže ji můžete mít stále při sobě. Navíc její design vypadá jako běžný předmět, takže se nemusíte bát, že vás někdo podezřívá. Pilot má neuvěřitelně realistickou a propracovanou strukturu, která se postará o nezapomenutelný orgasmus. A co je ještě lepší? Podle zákazníků to skutečně funguje! Pokud hledáte nové vzrušení, neváhejte a pořiďte si tento kousek už dnes.

1 299 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Oživte si váš sexuální život s novou Fleshlightkou Pilot! Je menší než klasické Fleshlighty, takže si ji můžete vzít s sebou kamkoli. Navíc její designový obal vypadá jako běžný předmět, takže se nemusíte bát, že vás někdo za něco podezřívá. Pilot má kompaktní velikost a délku 16,5 cm, což se ideální pro menší penisy.

Umělá vagina Pilot má průhledný silikonový rukáv se dvěma komorami a podle zákazníků to prostě funguje. Je vyrobený z pružného a hebkého materiálu Superskin, takže se vám bude chtít používat ho znovu a znovu. Díky regulaci podtlaku si můžete užít i skvělý orální sex.

Vnitřní struktura masturbátoru je propracovaná a jedinečná. Pilot má čtyřzónovou vnitřní strukturu, která se postará o nezapomenutelný orgasmus. Jsou zde špičaté hrbolky, zúžení, měkké hrbolky, žebra a další. Struktura je skvělá pro rychlovky, ale není vhodná pro ty, kteří chtějí dlouhou masturbaci.

Co mě na této fleshlightce zaujalo, že se nejedná o realistický design vaginy, ale o turbínu motoru letadla. Navíc, když si ji koupíte, můžete si užít skvělý sex dokonce i na služebních cestách. Fleshlight je výrobce s velkým jménem na trhu erotických pomůcek a tentokrát to myslí na méně obdařené pány. Pokud tuto podmínku splníte, tak neváhejte a pořiďte si tento nádherný kousek, který vám bude dělat společnost nejen v posteli.

Výhody

  • Vysoká letová sezóna nikdy nebyla tak zábavná díky Fleshlight Flight Pilot masturbátoru! Tento model je sice menší variací na texturu Destroya, ale stejně jako ten nabízí fantastický sexuální zážitek díky materiálu Superskin, který se téměř neliší od pravé lidské kůže.
  • A co víc, pevný obal tohoto masturbátoru zvládne i nejdivočejší jízdu! Můžete si navíc užít parádní orálek díky regulaci podtlaku a čtyřzónová vnitřní struktura zajistí, že vaše cesta bude naprosto fantastická.
  • S Fleshlight Flight Pilot masturbátorem můžete jet dokonce i do vody, protože je vodotěsný! Navíc, s touto značkou si můžete být jisti, že dostanete osvědčenou kvalitu.
  • Jedinou nevýhodou je, že se budete muset od masturbátoru náležitě odpojit, abyste nepřišli o svůj let!.

Nevýhody

  • Tento masturbátor není vhodný pro muže s nadprůměrně velkým penisem, kteří by mohli mít problémy s dostatečným dosahem dovnitř a užít si plného potěšení.
  • Ale pro ostatní je to stále skvělý výběr!.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Nositelné

Ne

Hmotnost

0,36 Kg

Celková délka

20 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

7 cm