Fleshlight FleshSack anální masturbátor s varlaty (28,5 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Prožijte si erotické hrátky s trochou extravagance! Tento pánský masturbátor s varlaty je pro všechny gaye, bisexuály nebo páry, kteří si chtějí užít skutečně realistický pocit během masturbace. Superskin materiál vynikající napodobuje lidskou kůži a s tvrdými, ale měkkými varlaty si budete hrát s opravdovými pláci. Navíc, regulovatelná těsnost a možnost použití ve vodě – tohle je ta správná věc pro náročné uživatele!

1 799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tento pánský masturbátor s varlaty je to pravé ořechové pro gaye, bisexuály a páry, kteří si chtějí vychutnat své erotické hrátky už s trochou extravagance. Vyvinutý pro ještě realističtější pocity během masturbace, s novou čtyřzónovou vnitřní strukturou FleshSack, která intenzivně stimuluje penis a napodobuje opravdový anální sex.

Superskin materiál se nejen vynikající napodobuje lidskou kůži, ale perfektně si drží teplo. A s tvrdými, ale měkkými varlaty, které způsobí, že si budou bušit a pohupovat se každým přírazem penisu, budete cítit, jako byste si hráli s pravým penisem a opravdovými varlaty. Samozřejmě, že nezapomeňte na kvalitní lubrikant, aby byl zadeček parádně šťavnatý.

Masturbátor se skládá z více zón, kde si budete moci vychutnávat neuvěřitelné masáže penisu. Během masturbace si můžete těsnost análku regulovat otočením kolečka ve spodní části obalu. A pro ty, kteří mají rádi vodní hrátky, potěší fakt, že je tato hračka vodotěsná a připravena k použití dokonce i ve sprchovém koutě nebo vířivce.

Design, který tak přesně napodobuje skutečné věci, nás okouzlil. Celkově jsme ohromeni kvalitou této výjimečné hračky a přidáváme ji na seznam nejlepších pánských masturbátorů ve hře.

Výhody

  • Tento úžasný anální masturbátor s varlaty je dokonale navržen pro ty, kteří milují anální sex, a díky varlatům nabízí ještě větší potěšení.
  • Jeho speciální materiál Superskin imituje pravou lidskou kůži a čtyřzónová vnitřní struktura vám zajistí ty nejlepší jízdy v životě.
  • Navíc tento pevný obal zvládne i ty největší divočiny, a díky vodotěsné úpravě si s ním můžete užít i v koupelně.
  • A kdo tohoto úžasného krása vyrábí? Samozřejmě, že ověřený výrobce Fleshlight! Jednoduše žádné nevýhody neexistují!.

Nevýhody

  • I když je Fleshlight FleshSack s varlaty neuvěřitelným zážitkem pro vaši intimní zábavu, víme, že jeho cenovka může být pro některé zákazníky trochu vysoká.
  • Ale věřte nám, že investice do tohoto úžasného produktu se vám vyplatí až do posledního centu!.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,74 Kg

Celková délka

28,5 cm

Minimální průměr

4 cm

Maximální průměr

9 cm