Fleshlight Fleshjack Brent Corrigan anální masturbátor (25,5 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Hodnocení 0 z 5

Chcete zážitek, který vás uchvátí a nepustí? Pak si rozhodně nesmíte nechat ujít anální masturbátor Brenta Corrigana od Fleshlight! S precizním zpracováním a materiálem Superskin, který je na dotek jako lidská kůže, si užijete slastiplnou jízdu s intenzivní vnitřní strukturou. A s otočným ventilem na spodní straně si můžete regulovat podtlak uvnitř. Navíc je tento úžasný produkt vodotěsný, takže si můžete řádit i ve sprše či vaně. Určitě stojí za to trošku investovat do této žhavé novinky od společnosti Fleshlight!

1 799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Máme tu zábavný produkt, který potěší každého nadšence realistického porna. Anální masturbátor Brenta Corrigan, který je precizně zpracovaný a vypadá naprosto skvěle. Nadchl nás materiál Superskin, který je na dotek stejně hebký a jemný jako lidská kůže. A nejen to, masturbátor se rychle ohřeje na teplotu lidského těla a navíc lze ještě nahřát speciálním nahřívacím rukávem od Fleshlight.

Funkčnost masturbátoru je také ve vysoké kvalitě. Můžete si užít slastiplnou jízdu s intenzivní vnitřní strukturou, která vám zaručí hromadu stimulace. A s otočným ventilem na spodní straně, si můžete regulovat podtlak uvnitř masturbátoru. Navzájem si tak můžou pánové dopřát tu nejlepší živočišnou touhu.

Ale co nás opravdu nadchlo, byla realistická vnitřní struktura, která nadchne i zkušené fajnšmekry. Když se muži dostanou dovnitř, čekají na ně jemné kruhovité drážky, které stáhnou předkožku ze žaludu. A druhá část rukávu je zakončena výraznými hrbolky, které hýčkají mužskou chloubu po celé délce. Jistě si tak můžete dosáhnout vyvrcholení dřív, než řeknete „slon“.

Co nás naprosto nadchlo, byla životní velikost hračky, která umocňuje realistické prožitky z masturbace. A navíc, masturbátor je vodotěsný, takže si můžete řádit i ve sprše nebo ve vaně.

Ze společnosti Fleshlight máte jistotu kvality, a produkt Brenta Corrigana je přesně takový, jaký by měl být. Trošku bohužel dražší, ale rozhodně to stojí za to. A i když si ho budete muset pečlivě udržovat, tím si jistě prodloužíte životnost a budete mít nezapomenutelné zážitky.

Výhody

  • Toužíš po dokonalém zážitku? Fleshlight Fleshjack Brent Corrigan anální masturbátor s vnitřní intenzivní strukturou ti poskytne tu nejreálnější zábavu, díky materiálu Superskin, který je pevný a odolný.
  • Tento ověřený výrobce dodá masturbátor v životní velikosti, takže tvoje tužby se stanou skutečností.
  • A pokud máš rád vodu, neboj se! Vodotěsná úprava umožní použití prakticky kdekoliv.
  • Jako nevýhodu můžeme uvést pouze to, že při použití budete muset čelit nebezpečí, které v sobě divokost skrývá.

Nevýhody

  • Je to dražší pořízení, ale za to dostaneš kvalitní a výjimečný produkt, který Tě rozhodně nezklame.
  • Údržba není zrovna nejjednodušší, ale s trochou péče se Ti bude masturbační pomůcka dlouho držet v perfektním stavu.
  • A navíc máš k tomu ještě jako bonus pudr pro dokonalou údržbu.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,6 Kg

Celková délka

25,5 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm