Fleshlight Emily Willis Squirt vagina (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Toužíte po realistické masturbaci s krásnou Emily Willis? Tak tady to je! S Fleshlight Girls můžete zažít úžasnou zkušenost, která se velmi podobá skutečnému sexu s ní. Tento luxusní odlitek její kundičky nabízí neuvěřitelnou texturu a úzký rukáv pro maximální rozkoš, a to i pro velké „nástroje“. Navíc, s pevným plastovým obalem můžete být hrubý a hrát si, jako byste byli opravdovým vlkem. Ovládání podtlaku uvnitř vás umožní dokonalou kontrolu nad svou spokojenou hrdinkou. Vodotěsná povaha strojku je vhodná pro chvilky rozkoše třeba i v ranním sprchování nebo ve vířivce. Díky preciznímu zpracování a vynikající pověsti firmy Fleshlight na trhu je tento produkt určitě investicí.

1 799 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tady máme něco, co překvapí nejednoho nadšence porna. Realistický odlitek vaginy Emily Willis je dalším přírůstkem v sérii Fleshlight Girls, a když říkám realistický, tak to myslím! Její umělá kundička má úzký rukáv a texturu, která vás příjemně potrápí, ať už jste nováček nebo obhroublý samice-přetvařovač. Patentovaný materiál Superskin je na dotek hebký jako lidská kůže, čímž umocňuje pocity z masturbace a nabízí vám skoro stejnou zkušenost, jako byste se s Emily svalovali v posteli.

A to je jen začátek! Díky svému pevnému plastovému obalu můžete s vaginou řádit jako když vlk plení ovce, a pokud jste nedostatečně motivovaní, stačí se nechat inspirovat videi, v nichž Emily hraje a mazat si svého posečkávajícího kamaráda, dokud by nebyl ani Elvis schopen nechat to jít až do konce. Kromě toho najdete na spodní straně plastového obalu otočný ventil, kterým regulujete podtlak uvnitř vaginy a controlujete, co se děje s vaší ochablou nesouhlasící hrdinkou.

Rafinovaná čtyřzónová struktura vaginy připomíná úzkou broskvičku Emily Willis. Hned u vchodu se penis setká s ostře řezanými výstupky, které napodobují průnik do ženských úst, následuje intenzivní masáž pomocí ostrých výstupků, aby byl žalud připravený na přechod do jemné výstelky plné půlkruhovitých hrbolků. V třetí zóně se pánové můžou těšit na intenzivní masáž pomocí zkosených hranolků a pak se už jen nechají unášet na vlnách rozkoše, protože dostanou od krásné Emily přesně to, po čem touží!

Líbí se nám, jak je honitko vodotěsné, což usnadňuje jeho údržbu, ale hlavně nabízí mnoho možností pro nezapomenutelné chvilky rozkoše třeba i v ranním sprchování nebo ve vířivce. A když máte genitálie o trochu větší, s Fleshlight Girls nejste sami, protože Emily vás nikdy nesklame, neboť dokáže pojmout i nadměrně vybavené giganty!

Bohužel, musíme uznat, že cena vaginy Emily Willis a náročnější údržba mohou dostat někoho do zpětného chodu. Nicméně, když se zamyslíte, je toto honitko viděno jako investice, když vezmeme v úvahu precizní zpracování a vynikající pověst firmy Fleshlight na trhu. A při údržbě se můžete naučit nové trpělivosti, kterou aplikujete i v dalších oblastech života. Tak proč nezakoupit?

Výhody

 • Pokud hledáte způsob, jak si užít nezapomenutelné intimní zážitky, Fleshlight Emily Willis Squirt vagina je pro vás tou správnou volbou! Tento realistický odlitek Emily Willis vás dostane svou materiálovou dokonalostí, která se budete tvářit, jako byste měli pravou lidskou kůži v rukou.
 • Navíc, s pevným obalem zvládnete divoké jízdy bez obav.
 • Čtyřzónová vnitřní struktura je parádní pro vás i váš penis, poskytujíc vám dokonalou a realistickou stimulaci.
 • V relativně životní velikosti, tento Fleshlight umocní váš zážitek a dodá mu ještě větší realismus.
 • A nebojte se ho vzít s sebou i do vody – díky vodotěsné úpravě je to snadné.
 • Navíc, ověřený výrobce Fleshlight stojí za kvalitou svého produktu.
 • Jedinou nevýhodou může být, že se s ním budete chtít stýkat pořád a pořád – ale to asi asi není úplně nevýhoda, že? A jako bonus k tomuto perfektnímu sexuálnímu hračce dostanete zdarma pudr Don Pudre, což se hodí pro udržení vaší nové koupě v nejlepší kondici!.

Nevýhody

 • Tak přemýšlíme, co bychom mohli napsat a údržba nebo cena nejsou moc vhodné na humorný popis.
 • Co kdybychom se zaměřili na něco pozitivnějšího a vtipnějšího?

  Co takhle „Takže získáte skvělý produkt, který vás dostane na cílovou čáru, a navíc dostanete i Don Pudre jako bonus do vaší gym tašky.

 • Kdo říká, že nejlepší věci ve životě jsou zdarma?“.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,69 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,2 cm

Maximální průměr

8,5 cm