Fleshlight Autumn Falls Cream vagina (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Autumn Falls je umělá vagina, kterou každý milovník porcelánu potřebuje mít ve své sbírce! Je to dokonalá imitace skutečné vagíny se všemi jejími zákoutími a vychytávkami, a přitom tak hebká a jemná, jako byste měli skutečnou dívku u sebe v posteli! Uvnitř masturbátoru najdete armádu bublinek, kruhovitou texturu a možnost regulovat míru podtlaku podle svých přání. Tedy, co pořád čekáte? Připravte se na neuvěřitelné jiskření a ochutnejte všechny ty zážitky, co Autumn Falls dokáže nabídnout!

1 799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tak pozor, milí páni! Dneska vám představíme umělou vaginu, kterou ve vaší sbírce nesmí chybět! Řeč je o Autumn Falls, exotické divošce, která se proslavila svým luxusním poprsím a squirtingem! Vnitřní struktura je tak dokonalá, že nevíme, co dřív! A použitý materiál je tak hebký, že si budete připadat jako naživo! A jen tak mimochodem – rychle se ohřeje na teplotu lidského těla, takže se můžete těšit na opravdovou lahůdku! A plastový obal ve tvaru baterky jim všechno udrží pevně pohromadě, takže si můžete ukázat Autumn, jak to máte rádi.

Ta dráždivá vnitřní struktura hned při vstupu přivítá váš penis výraznými jehlanovými výčnělky, které ze žaludu stáhnou předkožku. A potom už to jde pořádně do tuhého! Armáda bublinek a zúžení celého rukávu jsou jen předzvěstí toho, co vás čeká! A když už si budete myslet, že to nemůže být ještě lepší, přijde kruhovitá textura, která věrohodně napodobuje skutečnou strukturu ženské vaginy! A s otočným ventilem na spodní straně plastového obalu si můžete sám regulovat míru podtlaku uvnitř masturbátoru! A nezapomeňte, že vzhledem k jeho velikosti a vodotěsnosti můžete řádit s Autumn Falls stejně tak ve sprše, vaně nebo vířivce jako naši vynalézaví testeři!

Co nás na Autumn Falls zaujalo? No jasně! Je to dokonalá imitace skutečné vagíny se všemi jejími zákoutími a vychytávkami, a přitom tak hebká a jemná, jako byste měli dívku skutečně u sebe v posteli! Samozřejmě, jde o produkt s vyšší cenou a náročnější údržbou, ale nebude vám líto si připlatit, když ochutnáte všechny ty jiskrné zážitky, co Autumn Falls dokáže nabídnout!

Výhody

  • Ponoř se do dokonalého orgasmu s Fleshlight Autumn Falls Cream vaginou (25 cm) a jako bonus přijde s darovaným pudrem Don Pudre (150 g)! Tento realistický odlitek Autumn Falls je vyroben z materiálu Superskin – což znamená, že se bude cítit jako pravá lidská kůže a díky pevnému obalu zvládne i ty nejdivočejší chvíle.
  • Těš se na dráždivou vnitřní strukturu, která ti umožní si užít zážitek v životní velikosti.
  • Navíc, vodotěsné provedení znamená, že se můžeš ponořit do vodních radovánek.
  • Pro jistotu, výrobce Fleshlight je ověřený.
  • Jediná nevýhoda? Pokud máš něco proti používání erotických pomůcek, tato volba není pro tebe.

Nevýhody

  • Sice je to trochu dražší pořízení, ale časem se to určitě vyplatí, a navíc si dopřáváte prvotřídní zážitek, který stojí za to; s údržbou si musíte sice trochu pohrát, ale to se vyplatí pro perfektní funkčnost vašeho nového produktu.
  • Takhle by snad o produktech měli psát všichni, nicméně upozorňovat na nevýhody je také důležité.

Další informace

Barva

Karamelově tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,69 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,2 cm

Maximální průměr

8,5 cm