Fleshlight Adriana Chechik Next Level anální masturbátor (25 cm) + dárek pudr Don Pudre (150 g)

Zažijte autentický pocit, jako byste se líbali s krásnou Adriana Chechik díky reálnému análnímu odlitku od Fleshlight Girls. Materiál SuperSkin a čtyřzónová textura nabízejí realistický zážitek, který vás dokáže doslova nadchnout. Vnitřek masturbátoru pojmenovaný Next Level nabízí čtyřfázovou strukturu a spoustu výstupků a prstenců pro extra stimulaci. Už nikdy se nebudete muset spoléhat na svoji levou ruku!

1 799 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tady je popis produktu:

Chcete zažít naprosto autentický pocit, jakoby vám krásná Adriana Chechik osobně poskytla anální radovánky? Pak si rozhodně musíte pořídit reálný anální odlitek této sexy pornoherečky! Tento masturbátor od značky Fleshlight Girls vás dokáže doslova nadchnout a zaručeně vám umožní nejlepší onanii vašeho života.

Masturbátor má čtyřzónovou texturu a jeho materiál SuperSkin je neuvěřitelně hebký a realisticky věrný lidské kůži. A když ho ještě nahřejete, pocit bude úplně neuvěřitelný! Pevný plastový obal s typickým baterkovým designem skvěle chrání měkký análek, který touží po vašem penisu.

A co se s tím masturbátorem dá dělat? No jasně, šukat! Vnitřek masturbátoru je pojmenován Next Level a skutečně dokáže vylepšit a posunout váš masturbací zážitek na zcela novou úroveň. Díky čtyřfázové struktuře a spoustě různorodých výstupků a prstenců bude váš penis stimulován po celé jeho délce. A na konci cesty ho čekají hladké stěny, ve kterých se bude cítit jako v bavlnce.

Co mě zaujalo na tomto produktu nejvíce? Určitě jeho naprosto autentický pocit a realistická textura, která se neuvěřitelně podobá lidské kůži. A když se k tomu přidají různé zoubky a výstupky pro extra stimulaci, onanování se stane naprosto úžasným zážitkem, který nebudete chtít z ruky pustit. Samozřejmě, že taková kvalita má i vyšší cenu, ale stojí to za to. Tak si pořiďte svého Adriana Chechika a už nikdy se nebudete muset spoléhat na svou levou ruku!

Výhody

 • Masivní penis Adriany Chechik, který je realistický a vypadá, jako by byl přímo z druhé strany obrazovky.
 • Materiál Superskin zajistí, že se bude masturbátor cítit jako skutečná kůže a díky kvalitnímu materiálu bude mít pevné provedení.
 • Intenzivní vnitřní struktura poskytuje úžasné pocity a fanoušci budou nadšení z užití.
 • Díky velikosti v životní velikosti si to budete moci užít na maximum a investice se rozhodně vyplatí.
 • Fleshlight je osvědčený výrobce, takže si můžete být jisti kvalitou produktu.
 • Produkty jsou vyrobeny v EU a splňují přísné standardy kvality, takže si můžete být jisti, že jste kupovali kvalitní výrobky.
 • Nevýhoda: Bohužel, cena může být považována za vysokou, ale když vezmete v úvahu kvalitu, kterou nabízí, rozhodně stojí za to.

Nevýhody

 • Tak trochu více utrácíte za tento vysoce kvalitní masturbátor, ale na druhou stranu získáváte nevšední zážitky a mnoho satysfakce.
 • Musíte se věnovat trochu více údržbě, ale stojí to za to pro neskutečně realistické zážitky.

Další informace

Barva

Světle tělová

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Hmotnost

0,65 Kg

Celková délka

25 cm

Minimální průměr

4,3 cm

Maximální průměr

8,5 cm