Fistingový gel Let's Fist It (500 ml)

Naplňte své sny o hlubokém zaplnění a prožijte nejintenzivnější zážitky s fistingovým gelem Let’s Fist It na vodní bázi. Vyslovte se zpátky vašim přísným a dráždivým lubrikantům, jelikož tento šikovný pomocníček je ideální pro začátečníky i zkušené fistry. S lehkým znecitlivujícím účinkem a neklepavou texturou vás tato intimní zábava nenechá chladnými. Využijte jednu z nejextrémnějších sexuálních praktik až k orgasmu s Let’s Fist It.

499 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Hledali jste kvalitní fistingový lubrikant, ale všechny vám rychle vykřesaly kůži a dráždily vaše intimní partie? Pak by vás mohl zaujmout úžasný fistingový gel Let’s Fist It na vodní bázi. Tento šikovný pomocníček přichází ve velkém balení a je určen jak pro začátečníky, tak pro zkušené fistry.

Svou řidší konzistencí a optimální dobou kluznosti se tento gel stane vaším nezbytným partnerem při fistingu, ať už se věnujete análním hrátkám nebo milované vagíně. Jeho lehké znecitlivující účinky vám zajistí bezbolestnou zábavu a díky nestékavé textuře si budete moci snadno přivést orgasmy na dosah.

Navíc využití na fisting stojí za to, jelikož se jedná o extrémní sexuální praktiku, která naplňuje sny milovníků hlubokého zaplnění. S Let’s Fist It můžete prožít jeden z nejintenzivnějších prožitků a rozkošné roztahování a prokrvení intimních partií.

Nevýhodou tohoto lubrikantu může být rychlejší vyschnutí při intenzivnějších hrátkách, ale jeho univerzálnost, transparentní barva a neutrální vůně nás naprosto dostaly.

Proto, pokud chcete dosáhnout dokonalého zaplnění a intenzivních zážitků, neváhejte a vyzkoušejte fistingový lubrikační gel Let’s Fist It. Vaše intimní partie vám určitě poděkují!

Výhody

  • Fistingový gel Let’s Fist It (500 ml) je nejlepší volbou pro ty, kteří milují vaginální i anální fisting! S velkým balením, které vydrží pro časté fistování, tento gel dobře klouže a má řídkou konzistenci, která se dostane všude, aniž by narušovala kondomy, latexové rukavice nebo pomůcky.
  • Je snadno umývatelný a nezanechává skvrny, ani nepoužívá žádnou parfemaci ani barviva, takže je méně chemicky než většina fistingových gelů.
  • A co víc, může být kombinován s jinými fisting gely! Jedinou nevýhodou může být to, že některé lidi může zaujmout velikost balení, ale pokud se bavíte fistingem často, jistě oceníte velké množství tohoto skvělého gelu.

Nevýhody

  • Fistingový gel Let’s Fist It může být někdy trochu uspěchaný, protože zasychá rychleji než jiné typy bází, ale to neznamená, že se nemůžete pořádně pobavit.
  • Pokud plánujete hrát si ve vodě, tato volba není tou správnou, protože se touto technologií nevyrábí voděodolný gel – museli byste ho neustále nanášet a to by bylo spíše komplikace než zábava.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Střední

Praktiky

Fisting

Druh pomůcky

Fisting gely a oleje

Provedení pomůcky

Na fisting

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Na fisting

Gel, olej báze

Vodní

Situace

Stimulace bodu G