Fisting ruka Realistic (40 cm)

Obří dildo ve tvaru ruky je tu a přináší novou úroveň vzrušení do vaší postele! Ženskou ruku s dokonalými detaily si teď můžete užít kdykoliv a kdekoliv. Zažijte extrémní a divoké sexuální aktivitu fisting s touto dokonalou 100% kopií ruky. Nechte se unést vášní a objevte, co s fisting rukou všechno dokážete.

1 499 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Obří dildo ve tvaru ruky je prostě SUPER! Jestliže si stěžujete na nudu v posteli, s tímto produktem už se to určitě stát nemůže. Tento dildo je totiž 100% kopií ženské ruky, a to včetně nehtů, ohybů prstů i kloubů! Wow, to si zaslouží aplaus. Ale pozor, k obří fisting ruce nezbytně potřebujete odvahu, ne každý je na to připravený.

Fisting rukou si můžete užít nejen s partnerem, ale také sami. Co znamená slovo „fisting“, se asi nemusíme dále rozepisovat. Už z názvu je jasné, že jde o sexuální aktivitu, při které stačí zasunout celou ruku nebo pěst do pochvy či análu. Je to celkem divoké a extrémní, takže si to rozhodně nechte na poslední chvíli!

Na produktu mě nejvíce zaujalo, že vypadá úplně stejně jako ženská ruka. Detaily jsou perfektně vypracované a při použití máte rozhodně pocit, jako by vás právě uspokojovala vaše miláčkova ruka a ne kus plastu. Prozkoumat, co s fisting rukou všechno jde, zkuste sami!

Nevýhody

  • Tento fistingový produkt od Ruky Realistic má několik drobných nevýhod, které byste měli vzít v úvahu předtím, než se rozhodnete jej zakoupit.
  • Zaprvé, může být jeho vyšší hmotnost pro některé uživatele problémem – ale kdo chce loutkovat s lehkými předměty, že? Za druhé, po rozbalení obalu se z něj může vydávat specifická vůně, která se vám nemusí zcela líbit.
  • Nicméně, pokud hledáte skutečně realistický a plně funkční výrobek pro své fistingové potřeby, tento produkt by neměl být vámi opomíjen – připravte se na nezapomenutelnou jízdu!.

Další informace

Barva

Tělová

Velikost pomůcky

XXL

Praktiky

Předehra

Provedení pomůcky

Voděodolná

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Situace

Stimulace bodu G

Hmotnost

1,36 Kg

Celková délka

39,8 cm

Minimální průměr

3,4 cm

Maximální průměr

7,1 cm