Erekční kroužky Hard Boy

Erekční kroužky Hard Boy jsou tu, aby vám pomohly mít lepší a snadnější erekci. Tyto kroužky jsou vyrobeny z TPE materiálu, který je velmi pohodlný během nošení, a jejich šířka umožňuje i použití obou kroužků najednou. Navíc, výstupky na kroužcích stimulují vaši partnerku zatímco vy si užíváte pevnou erekci. Tyto kroužky jsou ideální volbou pro muže, kteří touží po větší pevnosti a celkově silnější a výraznější erekci.

239 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Erekční Kroužky Hard Boy jsou tu, aby vám pomohly mít lepší a snadnější erekci! Tyto kroužky jsme otestovali a vybrali jsme je kvůli jejich vyššímu stahování a tím pádem i větší pevnosti než u jiných erekčních kroužků na trhu. Tyto kroužky jsou vhodné pro muže, kteří touží po snadnější a rychlejší erekci, a také pro muže, kteří chtějí být připraveni na více kol za sebou při masturbaci nebo sexu s partnerkou.

Erekční kroužky Hard Boy vynikají především svou šířkou, díky čemuž efektivně stahují penis na větší ploše a jejich současný efekt bude pevnější a výraznější. Kroužky jsou vyrobeny z TPE materiálu, který je velmi pohodlný během nošení a jejich šířka umožňuje i použití obou kroužků najednou. Navíc, výstupky na kroužcích stimulují vaši partnerku zatímco vy si užíváte pevnou erekci.

Jedním z našich nejoblíbenějších aspektů erekčních kroužků Hard Boy jsou jejich výrazné výstupky, které jsou na každém kroužku trochu jiné. Pro muže, kteří mají rádi silnější sevření penisu, je možné kroužek nasadit až za šourek nebo stáhnout jen samostatně šourek.

Materiál je voděodolný, tudíž jsou tyto kroužky vhodné i pro použití ve vodě. Fantazii se meze nekladou! Kromě použití na penis můžete erekční kroužky navléknout i na prst a dráždit různé citlivé body. Balení obsahuje dva kroužky.

Co nás nejvíce nadchlo je skutečnost, že se kroužky nosí příjemně a efektu se nezaleknou ani začátečníci. Navíc, přitom jsou dostatečně pevné, aby pomohli při dosažení pevné a snadné erekce. Pokud byste je stále cítili během používání, můžete je jednoduše namazat trochou lubrikačního gelu.

Pamatujte, že erekční kroužky by měly být používány pouze po dobu maximálně 15 minut a při výběru je třeba dávat pozor na správnou velikost. Erekční kroužek by měl penis přiškrtit, ale zároveň nesmí způsobovat bolest. Před opakovaným použitím je důležité nechat penis prokrvit a kroužky je nutno namazat lubrikantem.

Výhody

  • Hard Boy – Erekční kroužky, které perfektně stáhnou váš penis a zaručí vám pevnější erekce! Ať už hledáte stimulaci klitorisu nebo bodu G, s Hard Boy to bude hračka.
  • Kroužky jsou vyrobeny z kvalitního TPE materiálu, proto je nasazování snadné.
  • A pro ty, kteří chtějí ještě více zábavy, mohou si hrát s Hard Boy i ve vaně.
  • Kroužky jsou tak variabilní, že je můžete použít i na prst nebo žalud – záleží jen na vás! A když si je oblíbíte, díky 2 kroužkům v balení si můžete vybrat, jaký styl vás baví nejvíce.
  • A za tu super cenu? No to je prostě úžasné, kvalitní produkt za skvělou cenu! Nevýhodou může být pouze to, že to není vhodné pro osoby s alergií na TPE materiály.

Nevýhody

  • Sundání Erekčních kroužků Hard Boy není úplně hračkou, ale když se trochu zapotíte, určitě to zvládnete!.

Další informace

Barva

Modrá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Provedení pomůcky

S výstupky na stimulaci partnera

Co dráždit

Žalud

Nositelné

Ano

Situace

Podpora erekce

Minimální průměr

1,3 cm

Maximální průměr

8 cm