Erekční kroužek Speed 17

Oblíbený erekční kroužek Speed 17 je ten správný pomocník pro muže, kteří hledají posílení své erekce. S jeho variabilitou a pružností je vhodný pro jakýkoliv průměr penisu a dokáže poskytnout perfektní podporu. A když už jsme u toho, sex s ním je překvapivě divoký a intenzivnější než kdy jindy – co nad to? Navíc, kroužek je vodotěsný, takže si můžete užít své oblíbené vodní sporty!

399 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Erekční kroužek Speed 17 je právě tou erotickou pomůckou, kterou hledáte! Jeho variabilita a pružnost nastavení zajistí perfektní podporu pro každého muže. Ať už si chcete jen zpestřit sex nebo hledáte pomocníka k posílení erekce, Speed 17 vás nadchne!

Erekční Kroužky se řadí mezi oblíbené erotické hračky pro muže, a to s dobrým důvodem. Kroužky dokážou posílit erekci a tím zvednout mužské sebevědomí. Navíc sex s nimi bývá překvapivě divoký, vášnivý a intenzivnější pro oba partnery.

Co se nám na Speed 17 líbí? Bezpochyby jeho nastavitelnost, 17 děr na pásku poskytuje potřebnou flexibilitu a sevření pro jakýkoliv průměr penisu. A díky měkkému a pružnému TPE/TPR materiálu se kroužek přizpůsobí tvaru a velikosti mužského přirození, a to tak, že nikde neodstává a stlačuje chloubu po celém obvodu.

Navíc kroužek je vodotěsný, takže ho můžete použít v koupelně při divočinách ve sprše či vířivce. A dokonce si můžete užít své oblíbené vodní sporty!

Jediným malým nedostatkem může být složitější zapínání kroužku a odstávající délka pásku v případě maximálního sevření. Ale to se pomalu naučíte, a odstávající délka pásku se zmenší, když se spotřebuje prvních několik děr.

Celkově lze říci, že erekční kroužek Speed 17 je skvělou volbou za výbornou cenu, která vám uspokojí vaše touhy a zpříjemní vám váš sexuální život.

Výhody

  • Erekční kroužek Speed 17 vám umožní mít pevnou erekci a tím i intenzivnější orgasmus.
  • Kromě toho se vám bude hodit i jeho nastavitelná velikost, která padne každému.
  • Materiál TPE/TPR kroužku je pružný a měkký, takže nebudete mít při používání nepříjemné pocity.
  • Navíc můžete kroužek používat i ve vodě, jelikož je vodotěsný.
  • A to vše za super cenu! Nevýhoda tohoto produktu je, že ho je potřeba pravidelně čistit a dezinfikovat.

Nevýhody

  • Nekdy se to muze zdát trosku komplikovanejsi, ale to je jenom vyzva pro vas mistri manipulace s predmety!.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Provedení pomůcky

Voděodolná

Co dráždit

Varlata

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Tlaková stimulace

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Hmotnost

0,004 Kg

Celková délka

27 cm

Minimální průměr

4,5 cm

Maximální průměr

5,9 cm