Erekční kroužek se závažím BallsStretcher

Přinášíme vám kroužek s váhou v kuličkách, který vám poskytne nové a silně stahující pocity během vašich sólových hrátek i partnerských akcí. Nastavitelný pro vaše potřeby a pohodlný během divočejšího sexu, takže si ho můžete užít kdykoliv a kdekoli se vám zlíbí. Získáte s ním nové a intenzivní orgasmické zážitky!

349 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Máme tu pro vás jedinečný produkt, který zajistí neuvěřitelný zážitek při vašich sólových hrátkách i partnerských akcích! Tento kroužek s váhou skrytou v kuličkách dokonale stáhne váš penis a šourek, díky čemuž ucítíte nový, silně stahující pocit.

Tento kroužek s kuličkami je vyroben z kvalitních materiálů a lze si ho přizpůsobit přesně dle svých potřeb. Stačí si nastavit velikost pomocí tří patentek a užívat si tak přesně takové množství stahující síly, která vám připadá nejpříjemnější.

Ale co vás na našem produktu zaujme nejvíce? Určitě to bude jeho úchvatný vzhled, který okamžitě zpřítomní vaši drsnou stránku. A to není vše, díky tomu, že kroužek nikde netlačí a je pohodlný i při divočejší akci, si ho můžete užít kdykoliv a kdekoli se vám zlíbí.

A co se s tímto kroužkem jde dělat? Při masturbaci pomáhá stahovat penis a šourek, což napomáhá intenzivnějšímu a rychlejšímu orgasmu. Při sexu je ideální využití během pohybu vašeho těla, díky čemuž se celý kroužek s kuličkami pěkně rozhýbe a vám poskytne intenzivní pocit stažení a stahování.

Tento kroužek s váhou v kuličkách je neodolatelným pomocníkem při vašich erotických hrátkách. Užijte si nové pocity při sólových hrátkách a smyslný a intenzivní sex s partnerem – takový, jaký jste si nikdy předtím nemysleli, že může být!

Výhody

 • Erekční kroužek s nápaditým názvem BallsStretcher bude tvým novým nejlepším kamarádem v oblasti sexuálních experimentů!

  Díky své víceúčelovosti můžeš s kroužkem pracovat jak na penisu, tak i na šourku – takže si budeš moct užít maximální pohodlí a rozkoš.

 • Kromě toho přichází kroužek se závažím, což znamená, že budeš mít příjemně stahován šourek, což ti dodá pocit intenzity a dotečeš si až ke středu nejlepšího orgasmu.
 • Kvalita provedení tohoto kroužku je na nejvyšší možné úrovni – díky tomu nebudeš mít dojem, že tě kroužek nějak tlakuje či není dostatečně pohodlný.
 • Navrstvující se ozdobné detaily kroužku potom okamžitě upoutají pozornost, takže si můžeš být jistý, že neustále získáš pozornost svého partnera.
 • Jediná nevýhoda, kterou lze napsat, je, že tento kroužek není vhodný pro ty muže, kteří si nedokážou představit stahování šourku jako sexuální aktivitu – každý ale ví, že tyto muže je pořádná porce ženské energie zaručeně zvedne a tak je to jistě malichernost, která nic nedokáže pokazit!.

Nevýhody

 • Erekční kroužek BallsStretcher sice poskytuje intenzivnější sexuální zážitek, ale poprvé ho nasadit není pro každého tak hladké jako těhotnou bříšku natřít olejem.
 • Může trvat nějakou dobu, než si vaše maláčové ochutnají nový styl s tímto kroužkem – ale zlepší se jim v tom praxi.
 • Pokud nejste zvyklí na nasazování kroužků, určitě si dejte pauzičku a otestujte si ho sám – a nezapomeňte, že je to pro větší potěšení.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Varlata

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Se závažím

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Hmotnost

0,09 Kg

Minimální průměr

3,2 cm